Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Нове захоплення Валерія і хвиля ревнощів від Оленки
<p style="text-align:justify">Надя в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy">«Наречений»</a> 6 серія від 29.05.2019 морочила голову над одним: як допомогти Валері Голубєву… Вихід тільки один: операція, яка точно не по кишені батькові-одинаку. Невже бідолашний слюсар так і залишиться інвалідом? Відповідь дізнайтеся в 6 серії «Нареченого».</p> <p style="text-align:justify">Силі волі Валерія можна позаздрити. Хвороба його не зламала! Ба більше, головний герой серіалу СТБ «Наречений» відкрив у собі новий талант — він почав майструвати різні вироби із сірників! Тільки уявіть: сліпий чоловік опанував таке скрупульозне заняття. Це перший крок до одужання.</p> <p style="text-align:justify">Дитяча ревність не має меж! Оленка у фільмі «Наречений» 2019 так сильно незлюбила Надю, що готова на все, аби дівчина покинула їхню домівку, і вони знову почали жити по-старому. Чому Оленка так вороже налаштована до Наді? Адже вона допомагає і з господарством, і з навчанням, і батька доглядає… Дивись онлайн серіал «Наречений» 2019 серія 6 від 29.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як сім'я Голубєвих живе в нових обставинах.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки — дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy/sezon-1/seriya-5">«Наречений» 5 серія</a> онлайн.</p>

Нове захоплення Валерія і хвиля ревнощів від Оленки

Всі серії | Сезон 1

Нове захоплення Валерія і хвиля ревнощів від Оленки

Надя в серіалі «Наречений» 6 серія від 29.05.2019 морочила голову над одним: як допомогти Валері Голубєву… Вихід тільки один: операція, яка точно не по кишені батькові-одинаку. Невже бідолашний слюсар так і залишиться інвалідом? Відповідь дізнайтеся в 6 серії «Нареченого».

Силі волі Валерія можна позаздрити. Хвороба його не зламала! Ба більше, головний герой серіалу СТБ «Наречений» відкрив у собі новий талант — він почав майструвати різні вироби із сірників! Тільки уявіть: сліпий чоловік опанував таке скрупульозне заняття. Це перший крок до одужання.

Дитяча ревність не має меж! Оленка у фільмі «Наречений» 2019 так сильно незлюбила Надю, що готова на все, аби дівчина покинула їхню домівку, і вони знову почали жити по-старому. Чому Оленка так вороже налаштована до Наді? Адже вона допомагає і з господарством, і з навчанням, і батька доглядає… Дивись онлайн серіал «Наречений» 2019 серія 6 від 29.05.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як сім'я Голубєвих живе в нових обставинах.

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки — дивіться «Наречений» 5 серія онлайн.