Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Кастинг наречених і підступне викрадення Оленки
<p style="text-align:justify">Заміж за героя серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy">«Наречений»</a> 4 серія від 28.05.2019 Валеру Голубєва хочуть всі, навіть «міщанка» журналістка Нора. Але сам чоловік не помічає нікого навколо й продовжує переживати образу на екс-дружину Люсю, яка так часто його зраджувала. Але дочка Олена все одно ревнує тата до Нори. Вона досі не покинула затії знайти йому дружину. У 4 серії «Нареченого» вона знайшла цілу купу претенденток  через інтернет і почала по черзі запрошувати їх для знайомства. Чи зможе дівчинка знайти гідну пару батькові?</p> <p style="text-align:justify">Закохана Надя продовжує давати гарбуза женихам. Цього разу вона сподобалася доброму співробітнику Юрі. Він запрошував її в кіно і навіть вліз у вікно з квітами, зовсім як Ромео! Невже її серце не розтане від романтики? Дивись «Наречений» серія 4 онлайн.</p> <p style="text-align:justify">А Люся не зраджує своїм звичкам. Уже і з Густавом їй нудно! Героїня мелодрами «Наречений» СТБ знову взялася за своє і зрадила чоловікові з молодим учителем англійської. Як відреагує Густав? І навіщо Люся вирішить викрасти дочку Олену?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн серіал «Наречений» 2019 серія 4 від 28.05.2019 на сайті «Телепортал».</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy/sezon-1/seriya-3">«Наречений» 3 серія</a> онлайн.</p>

Кастинг наречених і підступне викрадення Оленки

Всі серії | Сезон 1

Кастинг наречених і підступне викрадення Оленки

Заміж за героя серіалу «Наречений» 4 серія від 28.05.2019 Валеру Голубєва хочуть всі, навіть «міщанка» журналістка Нора. Але сам чоловік не помічає нікого навколо й продовжує переживати образу на екс-дружину Люсю, яка так часто його зраджувала. Але дочка Олена все одно ревнує тата до Нори. Вона досі не покинула затії знайти йому дружину. У 4 серії «Нареченого» вона знайшла цілу купу претенденток  через інтернет і почала по черзі запрошувати їх для знайомства. Чи зможе дівчинка знайти гідну пару батькові?

Закохана Надя продовжує давати гарбуза женихам. Цього разу вона сподобалася доброму співробітнику Юрі. Він запрошував її в кіно і навіть вліз у вікно з квітами, зовсім як Ромео! Невже її серце не розтане від романтики? Дивись «Наречений» серія 4 онлайн.

А Люся не зраджує своїм звичкам. Уже і з Густавом їй нудно! Героїня мелодрами «Наречений» СТБ знову взялася за своє і зрадила чоловікові з молодим учителем англійської. Як відреагує Густав? І навіщо Люся вирішить викрасти дочку Олену?

Дивись онлайн серіал «Наречений» 2019 серія 4 від 28.05.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – дивись «Наречений» 3 серія онлайн.