Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Розлучення і нове прізвище: Люся виходить заміж за іноземця
<p style="text-align:justify">Рудоволоса Люся в серіалі СТБ «Наречений» 3 серія від 28.05.2019 продовжує міняти чоловіків, як рукавички. У Дімі вона розчарувалася й вирішила шукати щастя за кордоном. Люся знайомиться з розсудливим і стриманим Густавом. Іноземець чув про хазяйновитість слов'янських жінок, тому кличе героїню заміж. Однак він навіть не здогадується, яка «господиня» йому трапилася!</p> <p style="text-align:justify">У 3 серії серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy">«Наречений»</a> 2019 Люся на радощах, що їй випав такий щасливий квиток, навіть заходить попрощатися з дітьми. Маленький Сашко лежить з важким бронхітом. Хлопчик так зрадів поверненню мами, що зі сльозами кидається їй на шию. «Руда» Люська не знає, куди ж їй подітися і як вибратися з обіймів дитини. Все, що придумала героїня мелодрами «Наречений», це закрити Сашку в будинку, а самій бігти, не оглядаючись... Її вчинок розбив малюкові серце: він опиняеться на лікарняному ліжку.</p> <p style="text-align:justify">А у Валери нова співмешканка – поштарка Катя. Її будинок згорів, і добрий Голубєв запропонував жінці пожити в нього. Чим закінчиться ця історія? І як Олена відреагує на ще одну господарку в будинку? Дивись онлайн «Наречений» серія 3 від 28.05.2019 на сайті «Телепортал».</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy/sezon-1/seriya-2">«Наречений» 2 серія</a> онлайн.</p>

Розлучення і нове прізвище: Люся виходить заміж за іноземця

Розлучення і нове прізвище: Люся виходить заміж за іноземця

Рудоволоса Люся в серіалі СТБ «Наречений» 3 серія від 28.05.2019 продовжує міняти чоловіків, як рукавички. У Дімі вона розчарувалася й вирішила шукати щастя за кордоном. Люся знайомиться з розсудливим і стриманим Густавом. Іноземець чув про хазяйновитість слов'янських жінок, тому кличе героїню заміж. Однак він навіть не здогадується, яка «господиня» йому трапилася!

У 3 серії серіалу «Наречений» 2019 Люся на радощах, що їй випав такий щасливий квиток, навіть заходить попрощатися з дітьми. Маленький Сашко лежить з важким бронхітом. Хлопчик так зрадів поверненню мами, що зі сльозами кидається їй на шию. «Руда» Люська не знає, куди ж їй подітися і як вибратися з обіймів дитини. Все, що придумала героїня мелодрами «Наречений», це закрити Сашку в будинку, а самій бігти, не оглядаючись... Її вчинок розбив малюкові серце: він опиняеться на лікарняному ліжку.

А у Валери нова співмешканка – поштарка Катя. Її будинок згорів, і добрий Голубєв запропонував жінці пожити в нього. Чим закінчиться ця історія? І як Олена відреагує на ще одну господарку в будинку? Дивись онлайн «Наречений» серія 3 від 28.05.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – дивись «Наречений» 2 серія онлайн.