Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Весільний переполох і бебі-бум: Люся гуляє, а Валера няньчить її дітей
<p style="text-align:justify">Добрий, чесний сільський слюсар Валерій Голубєв у серіалі СТБ «Наречений» 1 серія від 27.05.2019 щасливий, як ніколи, – він одружується на одній із найвидніших жінок села, на Люсі. Грайлива, весела, з копицею кучерявого вогненно-рудого волосся його наречена популярна у всієї округи. Та тільки її неспокійний вільний характер обіцяє нашому герою великі неприємності!</p> <p style="text-align:justify">Уже в 1 серії «Нареченого» прямо на весіллі «руда» Люська змінила Валері. У люті наречений побив її коханця та першу шлюбну ніч провів у тюрмі. Однак штамп у паспорті вже стоїть і робити нічого! Валерій наївно вірить у сльози дружини, у її каяття і твердження, що більше такого не повториться. Він пробачає її й кличе до свого дому.</p> <p style="text-align:justify">Із цього і починаються смішні й сумні пригоди сімейної пари в серіалі «Наречений». Серія 1 дарує Голубєвим поповнення – дочку Оленку. Правда, ніхто не знає, від кого Люся «нагуляла» дитину. Валера вважає за краще думати, що від нього, і приймає малечу за рідну. На цьому серія поповнень не закінчується: рік за роком Люся народжує нових дітей, а Валера у фільмі «Наречений» раз по раз дістає невірну дружину із чужих обіймів і ліжок.</p> <p style="text-align:justify">Здається, у серіалі «Наречений» 1 серія Люся і сама намагається змінитися. Але надовго стримати свої пориви не в силах. Поки відповідальний батько Валера няньчить дітей – жінка збігає в клуб танцювати, пити і насолоджуватися увагою чоловіків. Коли-небудь ця тяганина повинна була закінчитися, як і терпіння Валери Голубєва. Що стало останньою краплею? І чому герой опинився під дулом пістолета?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy">«Наречений»</a> серія 1 на сайті «Телепортал». Відтепер у нас ви можете дивитися всі серії «Нареченого» онлайн!</p>

Весільний переполох і бебі-бум: Люся гуляє, а Валера няньчить її дітей

Весільний переполох і бебі-бум: Люся гуляє, а Валера няньчить її дітей

Добрий, чесний сільський слюсар Валерій Голубєв у серіалі СТБ «Наречений» 1 серія від 27.05.2019 щасливий, як ніколи, – він одружується на одній із найвидніших жінок села, на Люсі. Грайлива, весела, з копицею кучерявого вогненно-рудого волосся його наречена популярна у всієї округи. Та тільки її неспокійний вільний характер обіцяє нашому герою великі неприємності!

Уже в 1 серії «Нареченого» прямо на весіллі «руда» Люська змінила Валері. У люті наречений побив її коханця та першу шлюбну ніч провів у тюрмі. Однак штамп у паспорті вже стоїть і робити нічого! Валерій наївно вірить у сльози дружини, у її каяття і твердження, що більше такого не повториться. Він пробачає її й кличе до свого дому.

Із цього і починаються смішні й сумні пригоди сімейної пари в серіалі «Наречений». Серія 1 дарує Голубєвим поповнення – дочку Оленку. Правда, ніхто не знає, від кого Люся «нагуляла» дитину. Валера вважає за краще думати, що від нього, і приймає малечу за рідну. На цьому серія поповнень не закінчується: рік за роком Люся народжує нових дітей, а Валера у фільмі «Наречений» раз по раз дістає невірну дружину із чужих обіймів і ліжок.

Здається, у серіалі «Наречений» 1 серія Люся і сама намагається змінитися. Але надовго стримати свої пориви не в силах. Поки відповідальний батько Валера няньчить дітей – жінка збігає в клуб танцювати, пити і насолоджуватися увагою чоловіків. Коли-небудь ця тяганина повинна була закінчитися, як і терпіння Валери Голубєва. Що стало останньою краплею? І чому герой опинився під дулом пістолета?

Дивись онлайн серіал «Наречений» серія 1 на сайті «Телепортал». Відтепер у нас ви можете дивитися всі серії «Нареченого» онлайн!