Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Наречений

Сезон 1
16+

Роботяга Валерій одружився на своїй мрії — гарячій сільській красуні Люсі. У жінки в голові тільки танці та флірт! Вона зраджує нареченому і щороку народжує йому по дитині. Але незабаром вирішує втекти від сім’ї, а Валеру залишити з «дитячим садком».

Наречений

Роботяга Валерій одружився на своїй мрії — гарячій сільській красуні Люсі. У жінки в голові тільки танці та флірт! Вона зраджує нареченому і щороку народжує йому по дитині. Але незабаром вирішує втекти від сім’ї, а Валеру залишити з «дитячим садком».


Сюжет серіалу СТБ «Наречений» 2019

Сільський хлопець Валерій Голубєв по вуха закохався в руду бестію Люсю й без вагань і потайних думок зробив їй пропозицію. Молодята запросили купу гостей, зіграли гучне весілля й готові до щасливого подружнього життя. Проте в розпал вечірки Валерій спіймав Люсю на гарячому в обіймах невідомого чоловіка. Головний герой мелодрами «Наречений» був настільки засліплений щирим коханням до своєї обраниці, що одразу пробачив її! Проте для нього це була «жовта картка»…

Відразу після весілля наречений Валерій і Люся почали жити разом. Побут, сімейні проблеми та незгоди не давали спокою Люсі — вона знову взялася за своє! Постійні зради, походеньки з іншими чоловіками в ресторани… Жінка дійшла до того, що перестала навіть намагатися приховувати своїх коханців від Валерія. Натомість нахабно демонструвала своїх кавалерів! Ба більше, щороку вона народжувала дітей від полюбовників. Звісно, головний герой серіалу «Наречений» навіть не задумувався про те, що малеча йому не рідна. Валерій щиро кохав Люсю і сприймав дітлахів як подарунок долі. Але жінка ніяк не могла звикнути до свого чоловіка, тому покинула його напризволяще з дітьми, а сама втекла з іноземцем. Як склалося життя багатодітного батька? Чи зміг він пережити жорстоку зраду найближчої людини? І головне: чи вдалося Валерію переступити через себе і пробачити горе-дружину? Дивіться онлайн серіал «Наречений» 2019 на сайті Teleportal.ua.


Цікаві факти про мелодраму «Наречений»

Режисер кінокартини Каріне Фоліянц зізналася, що серіал «Наречений» став її найулюбленішою роботою за всю режисерську кар’єру. В одному з інтерв’ю авторка переконує: передусім, цей серіал розповідає історію про жертовне кохання. «Наречений» — це народна драма без будь-якого гламуру, де глядачі знайомляться з людиною, яка може здолати сотні перешкод на шляху до істинного щастя.


Де знімали картину?

Більшість зйомок відбувалися на мальовничих і безкраїх просторах Криму. Це місце допомогло авторам вдало підібрати антураж мелодрами. Крім того, під час перегляду глядачі можуть зустріти знайомі пейзажі Феодосії, а також відкрити для себе красу фінського міста Порвоо.


Скільки серій у серіалі «Наречений»?

Історія непростого подружнього життя Валєри й Люсі продовжується 8 серій. У кожному епізоді глядача чекають нові життєві перипетії, трагі-комічні ситуації, які долають наші герої. Вони доводять: немає безвиході, кожне випробування — це шанс стати сильнішим і відкрити для себе щось нове.


Коли відбулася прем’єра серіалу «Наречений»?

Вперше мелодраму «Наречений» глядачі побачили 2013 року в ефірі телеканалу СТБ. Сьогодні ж перегляд фільму «Наречений» доступний онлайн на сайті «Телепортал». Незалежно від місця та часу — дивись улюблені серіали СТБ разом з нами!


Трохи про творчу команду серіалу «Наречений»

Режисер: Каріне Фоліянц

Сценарист: Каріне Фоліянц

Оператор: Владислав Гурчин

Продюсер: Валентин Опалєв

Актори: Андрій Єгоров, Ольга Чудакова, Софія Лебедєва, Раїса Рязанова, Валентин Терехов, Олександр Суворов, Віра Сотникова та інші.

Тепер ви маєте змогу дивитися онлайн усі серії мелодрами «Наречений» на сайті Teleportal.ua. Дізнайтеся історію про чоловіка, який здолав усі негаразди на шляху до чистого кохання й щасливого сімейного щастя.