Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Місто закоханих

Сезон 1

Подруги Саша, Єва й Інга досягли успіхів у кар'єрі та самореалізації, проте їм не щастить у коханні. Вони переживають смішні казуси, розставання, провальні та романтичні побачення і не перестають підтримувати одна одну.

Всі серії: Сезон 1

Всі випуски: дивись з початку сезону

Місто закоханих

Подруги Саша, Єва й Інга досягли успіхів у кар'єрі та самореалізації, проте їм не щастить у коханні. Вони переживають смішні казуси, розставання, провальні та романтичні побачення і не перестають підтримувати одна одну.

Серіал «Місто закоханих» це весела історія про жіночу дружбу, дівчачі проблеми і невдачі. Героїні працюють у великому місті і знаходяться в постійному активному пошуку. Кожна з них уже пережила чоловічу зраду, тому віра в сильну стать у Саші, Єви й Інги помітно ослабла. Незважаючи на те, що дівчата найбільше хочуть кохання та вийти заміж, до кожного потенційного кандидата на роль майбутнього чоловіка вони ставляться критично та вишукують у його поведінці і здатності організувати побачення вади. Тому в подруг у серіалі СТБ «Місто закоханих» 2019 завжди є, що обговорити на щотижневих посиденьках за вином і сиром.

Дивитися онлайн серіал «Місто закоханих» обов'язково для всіх жінок, адже саме разом із героями комедійної мелодрами ви отримаєте можливість посміятися над основними й незмінними проблемами у своєму житті:

  • наприклад, Олександра постійно шукає себе і не може вирішити, чого ж вона хоче;
  • Єва наділена і красою, і розумом, а знайти другу половинку ніяк не може, тому що лякає всіх чоловіків найсильнішим бажанням вийти заміж;
  • Інга вже наситилася всіма труднощами сімейного життя, тому всю енергію кинула на самореалізацію. Тепер жінка настільки сильна та впевнена в собі, що просто не може знайти такого самого впевненого й сильного партнера.


У «Місті закоханих» всьому виною чоловіки

Навіть знайомство трьох подруг сталося на ґрунті чоловічих зрад. Саша і Єва – у минулому наречена й коханка одного і того самого хлопця мрії: красивого, багатого й люблячого. Він обманював обох дівчат, поки майбутня дружина не застала його під час порятунку втечею з готелю з напів оголеною супутницею.


Хто знімався в серіалі «Місто закоханих»?

У списку акторів багато знайомих імен для шанувальників серіалів СТБ.

Головні ролі подруг зіграли: Марина Коняшкіна, Катерина Мельник та Юлія Такшина.

Серіал може похвалитися участю в зйомках зірок гучної костюмованої мелодрами «Кріпосна»: Ксенії Мішиної та Слави Красовської.

Крім того, у «Місті закоханих» ви побачите: Євгенія Морозова, Кирила Жандарова, Андрія Фінягіна, Анастасію Буніну, Артемія Єгорова, Анатолія Зіновенко, Олексія Трітенко, Сергія Калантая, Олександра Рудько, Миколу Боклана, Ларису Руснак й інших.


«Місто закоханих» – серіал СТБ, який об'єднав мегаполіси й острова

Де знімали «Місто закоханих»? Традиційно для українських серіалів головною локацією вибирають Київ. Але режисер Антон Гойда вирішив змінити декорації, тому знімальна група вирушила також до Чернівців і навіть літала на Кіпр.


Коли дивитися серіал «Місто закоханих»?

Прем'єра відбудеться на телеканалі СТБ уже 28 жовтня 2019 року. Усі серії історії про жіночу дружбу та пошук кохання ви зможете дивитися онлайн на Teleportal.ua відразу після ефіру.


Знімальна група

Виробництво: ABC Film

Режисер: Антон Гойда

Сценарист: Тетяна Гнєдаш

Оператор: Сергій Рябець

Художник: Анатолій Підопригора

Продюсери: Віталій Сіренко, Ксенія Загурська, Ірина Франчук