Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Любити й вірити

Сезон 1

Вона — талановитий лікар, він — успішний адвокат. У подружжя є все: любов, взаємоповага, достаток. Не вистачає тільки дітей, яких вони не можуть мати. Одного разу Світлана зустрічає хлопчика, схожого на Іллю, і це ламає все!

Любити й вірити

Вона — талановитий лікар, він — успішний адвокат. У подружжя є все: любов, взаємоповага, достаток. Не вистачає тільки дітей, яких вони не можуть мати. Одного разу Світлана зустрічає хлопчика, схожого на Іллю, і це ламає все!


Сюжет мелодрами «Любити й вірити»

Головна героїня серіалу Світлана прогресивно просувається кар’єрними сходинками. Вона — чудовий дитячий хірург, яка понад усе прагне мати власних дітей. Проте за суворими законами життя в серіалі «Любити й вірити» 2019 Світлана не може відчути щастя й емоцій від материнства. Чого тільки вона не робила: консультувалася в найкращих лікарів; користувалася нетрадиційною медициною; випробувала процедуру ЕКО.

Світлана переконана, через бездітність їхній шлюб з Іллею руйнується на очах.


У серіалі «Любити й вірити» все кардинально змінюється в одну мить. На прийом до Світлани прийшла незнайома жінка Ірина разом із сином Костею. Хлопчик неочікувано дуже схожий на Іллю в дитинстві. Навіть міміка й жести ідентичні. У Світлани з'явилися страшні підозри. Випадковість чи доказ зради чоловіка? Подружнє життя розвалилося, як картковий будинок. Чи змогла Світлана склеїти те, що давно розбито? Дивіться онлайн серіал «Любити й вірити» 2019.


Скільки серій у серіалі «Любити й вірити»?

Історія про нелегку життєву й любовну дорогу розтягнулася на 4 серії. Вони однаково напружені, нервові, непередбачувані й сентиментальні. Дивитися онлайн усі серії «Любити й вірити» ви можете на Teleportal.ua відразу після ефіру на СТБ.


Емоційна частина мелодрами

За 4 серії «Любити й вірити» ви переживете неймовірні почуття, які можна отримати тільки від професійної гри акторського складу:

  • співпереживання;
  • страх;
  • злість;
  • піднесеність;
  • натхнення.

У кожного героя своя життєва історія. Глядачам випала змога прожити складні повороти долі разом з акторами серіалу «Любити й вірити». Приготуйтеся до інтриг, скандалів, справжнього кохання, безнадії та піднесення. Гарантуємо вам неочікуваний розвиток подій!


Про що серіал «Любити й вірити»?

Команда, яка працювала над народженням кінопродукту, хотіла зробити серіал не тільки приємним і легким, але й повчальним. Тут піднімаються одвічні теми кохання й ненависті, довіри і зради, справжніх друзів і запеклих ворогів, материнства й батьківства…


Творча група серіалу

Режисер: Валерій Ібрагімов

Сценарист: Олександр Рижов

Продюсерська група: Валентин Опалєв, Юлія Волхонська і Світлана Карван

Актори: Глафіра Тарханова, Олексій Зубков, Катерина Зінгер, Марія Клімова, Олексій Тритенко, Олена Колесніченко, Денис Гранчак, Ірина Мак й інші.


Коли можна дивитися мелодраму «Любити й вірити»?

У розпал весняного настрою, телеканал СТБ дарує своїм палким глядачам нову порцію задоволення. А тому повторює серіал «Любити й вірити» у 2019 році. Дивіться всі серії мелодрами у зручний час на Teleportal.ua.