Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Джованні

Сезон 1

Як побудувати сім'ю, якщо екс-дружина раптово повернулася назад зі свого ПМЖ в Італії?.. Один бідний чоловік, нова наречена, колишня дружина і двоє підлітків під одним дахом! Як вони будуть уживатися – дивись у серіалі «Джованні»!

Джованні

Як побудувати сім'ю, якщо екс-дружина раптово повернулася назад зі свого ПМЖ в Італії?.. Один бідний чоловік, нова наречена, колишня дружина і двоє підлітків під одним дахом! Як вони будуть уживатися – дивись у серіалі «Джованні»!

«Джованні» - новий комедійний ситком від Vaverka production, який занурить глядача в невигадливу, смішну й теплу атмосферу сімейних стосунків. Головний герой – щирий, добрий і трохи розгублений Сергій упевнений, що зустрів кохання всього життя і його другий шанс – Аню. Пара збирається одружуватися, а поки живе разом тихим життям і зворушливими романтичними моментами. Але ледачу атмосферу щастя й спокою в одну мить руйнує колишня дружина Сергія – Світлана Джованні.

Вона падає їм на голову, як травневий сніг, несподівано й абсолютно недоречно. Із собою привозить двох підлітків – сина від шлюбу з Сергієм і дочку від чоловіка-італійця. Сергій не бачив чадо 13 років і робить недолугі спроби зав'язати стосунки, які чомусь гостро сприймає його наречена Аня. Очевидно, дівчина думає, що зближуючись із колишньою сім'єю, чоловік віддаляється від неї самої.

Як герої будуть зводити один одного з розуму, освоюватися й уживатися, ми зможемо подивитися онлайн у серіалі «Джованні» вже весною 2019 року.


Автори серіалу «Джованні»: братимуть сильним акторським складом

Креативна група, яка працює над ситкомом, зібрала в кадрі дійсно видатних сучасних акторів, щоб закласти фундамент успіху картини. В'ячеслав Довженко зіграє головного героя Сергія. Для актора це перший комедійний досвід, тому він відразу погодився на зйомки. Йому дуже подобається, що головна цінність його героя – сім'я, так само, як і для самого Довженка.

Нареченою головного героя стала чарівна Анна Кузіна, яка вже знімалася в ситкомі українського виробництва «Копи на роботі» і завоювала прихильність сотень українських глядачів образом молодої поліцейської в постійному активному пошуку.

Екс-дружину Світлану, яка нахабно увірвалася в життя закоханих у серіалі «Джованні», зіграє Віра Кобзар, відома українському глядачеві за серіалами «Повернення Мухтара-2», «Свати-6» і «Родичі».


Цікаві факти про серіал «Джованні» СТБ

Цей ситком стане першим 24-хвилинним серіалом в арсеналі телеканалу СТБ. Всього команда відзняла 30 серій. Подивитися «Джованні» онлайн можна буде вже в травні 2019! Шукай нові епізоди на Телепорталі відразу після ефіру СТБ.

Автори та ідейні натхненники серіалу «Джованні» – Дмитро Танкович та Дмитро Хрипун.

Режисер – Кирило Бін (популярний роллю Олега в серіалі «Коли ми вдома»).

Креативний продюсер – Віталій Е.

Головні ролі виконалиВ'ячеслав Довженко, Дмитро Суржиков, Володимир Скорик, Анна Кузіна, Віра Кобзар.