Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Два полюси любові

Сезон 1

Дівчаток-близнят Аліну та Женю розлучили відразу ж після народження. Через роки дивовижний  збіг обставин знову звів сестер разом. Доля подарувала їм ще один шанс на сім'ю, а ще - спільного ворога...

Два полюси любові

Дівчаток-близнят Аліну та Женю розлучили відразу ж після народження. Через роки дивовижний  збіг обставин знову звів сестер разом. Доля подарувала їм ще один шанс на сім'ю, а ще - спільного ворога...

Серіал Два полюса любові виробництва СТБ розповідає історію про кохання, підлість і зраду. Зворушлива мелодрама вчергове нагадує своїм глядачам про те, що в житті немає нічого важливішого, ніж родина, а за своїх близьких треба боротися, незважаючи ні на що.


Лід та полум'я: історія двох різних сімей

Історія в мелодрамі Два полюса кохання розпочалася з пологового будинку. Дві жінки з нетерпінням чекали народження дітей...

Зіна і Федя несподівано дізналися, що у них буде двійня. Ця новина стала страшним ударом для чоловіка. Найбільше на світі Федір мріяв про сина. Він уже намалював собі ідеалістичну картинку, в якій він працює у власній автомайстерні разом зі своїм спадкоємцем. А тут - два рота, та ще й обидві дівчинки! Чомусь Федя не врахував можливість такого розкладу. Логіка чоловіки проста: «Навіщо мені дві дівчини?»

Зіна дуже засмутилася через відносини чоловіка, але дуже сподівалася, що він все-таки передумає...

У того ж лікаря спостерігалася ще одна сімейна пара - Кирило та Валерія. Подружжю було все одно, якої статі буде дитина. Найбільше всього вони хотіли, щоб малюк народився здоровим, адже у них так довго не виходило стати батьками!

Однією з причин було погане здоров'я Валерії. Кирило навіть хотів покласти дружину на збереження, адже у неї таке слабке серце... Однак лікарі переконали чоловіка, сказавши, що вагітність протікає «в межах норми».

У вирішальний момент серце Валерії не витримало. Лікарям вдалося врятувати жінку, але не її дитину. Кирило зрозумів, що звістка про смерть малюка вб'є його дружину, тому він зважився на відчайдушний крок. Він домовився з лікарем, який забрав одну з дівчаток, які народилися в сусідній палаті...

Як Кирило і лікар провернули цю операцію? Як Зіні і Феді пояснили зникнення другої дівчинки? Дивіться детально в мелодрамі СТБ Два полюса любові.


Такі різні близнюки

Дівчата виросли в абсолютно різному оточенні, навіть не здогадуючись про існування один одного.

Женя виросла з рідними батьками, але її дитинство не можна було назвати щасливим. Батько дуже хотів зробити з дівчинки «справжнього пацана», тому був з нею суворим, і часом навіть агресивним. Він ніколи не слухав і не чув, чого насправді хоче Женя. Він віддав дочку на фехтування, тому все її дитинство пройшло в гонитві за непотрібними їй нагородами. Єдиною опорою і надією для юної спортсменки став її тренер Олег, який свято вірив у здатності своєї вихованки. Женя навіть не підозрювала, яке величезне місце він посяде в її житті в майбутньому. Дивіться серіал Два полюса любові на сайті Teleportal.ua - спостерігайте за хитросплетіннями доль онлайн!

Друга сестра, Аліна, зросла в багатій родині. Вона гордо носила прізвище «Ольшанська», навіть не підозрюючи, що вона - не рідна дочка своїх батьків.

Гроші не зробили дитинство дівчинки щасливішим. Вона втратила матір в зовсім юному віці. Трохи пізніше батько одружився знову, і відносини з мачухою перетворили життя Аліни в справжнє пекло.

Дивіться мелодраму Два полюса любові онлайн на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, як склалося життя двох сестер.


Паралельні не перетинаються?

Несподівано в життя героїнь серіалу Два полюса любові запустилася низка подій, яка знову звела сестер разом.

Батько Аліни потрапив до лікарні. Хтось невідомий атакував саму Аліну, внаслідок чого вона короткочасно втратила пам'ять.

За дивним збігом обставин, Олег натрапив на поранену дівчину в лікарні. Звичайно ж, він прийняв Аліну за свою улюблену вихованку Женю. Він тут же забрав її з медустанови і відвіз, як він думав, додому - до Зіни і Феді.

Хто бажає Аліні смерті і чи повернулася до неї пам'ять? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться всі серії Два полюса любові онлайн на сайті Teleportal.ua!

Аліна і Женя об'єдналися проти спільного ворога. Безстрашним дівчатам довелося поборотися за свою сім'ю, зіткнутися зі своїми страхами і неприємною правдою. Звичайно ж, в серіалі Два полюса любові не обійшлося і без історій кохання. Незважаючи на небезпеку, сестри жартують, зустрічаються з хлопцями і намагаються налагодити стосунки зі своїми батьками.

Сім'я - це не завжди кровні родичі. За неї потрібно боротися - відчайдушно і безстрашно. Дивіться мелодраму СТБ Два полюса любові онлайн на сайті Teleportal.ua про зворушливу історію двох сестер.