Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Доньки-матері

Сезон 1

Життя, як неправильне рівняння, невчасно підкидає нові змінні. Так сталося і з Наталею та Ігорем: після розлучення вони раптом дізналися, що чекають дитину! Більше того, їхня 16-річна дочка теж необережно завагітніла... 

Всі серії: Сезон 1

Всі випуски: дивись з початку сезону

Доньки-матері

Життя, як неправильне рівняння, невчасно підкидає нові змінні. Так сталося і з Наталею та Ігорем: після розлучення вони раптом дізналися, що чекають дитину! Більше того, їхня 16-річна дочка теж необережно завагітніла... 

Як вирішити задачку – дізнайся в комедії «Доньки-матері».

«Доньки-матері» - сімейна комедія з доброю душею, яку давно чекали глядачі СТБ. Головні герої, ветеринар Ігор і його дружина Наталя, прожили разом 17 років. Однак зараз обидва відчувають, що їхні стосунки вичерпали себе. Ігор сильно віддається роботі й мало часу приділяє Наталі. На цьому підґрунті виникає багато сварок... Зрештою, вони прекрасно проводять час й один без одного. Подружжя вирішує розлучитися. На наступний день після підписання всіх необхідних документів герої серіалу «Доньки-матері» дізнаються, що скоро знову стануть батьками... і дідусем із бабусею.

Їхня 16-річна дочка Христина невчасно «залетіла» від популярного хулігана в школі й головного болю Наталі – бо жінка і є директором навчального закладу. Як Ігор, батько сімейства, буде терпіти відразу двох вагітних у будинку, і десятки комічних ситуацій, пов'язаних зі звичним побутом і невизначеним статусом екс-подружжя, чекають всіх глядачів серіалу «Доньки-матері». Дивитися онлайн комедію на Телепорталі можна буде вже весною 2019 року! Чекати залишилося зовсім недовго!

Вас не залишать байдужими тепла обстановка, добрий гумор, безпосередність і щирість героїв. Цікаво, який вихід вони знайдуть із такого незвичайного положення? І як зміняться їхні стосунки завдяки новому життю?


Акторський склад серіалу СТБ «Доньки-матері»

Унікальна особливість серіалу в тому, що в картині зовсім немає негативних персонажів! Це прекрасна можливість зіграти «когось хорошого» тим, хто втомився від ролей лиходіїв і зйомок фільмів жахів. Усі запрошені до роботи актори давно знають один одного і стосунки між ними дружні, що безсумнівно позитивно вплинуло на атмосферу в кадрі.

Головного героя серіалу «Доньки-матері», невпевненого в собі, проте м'якого і доброго Ігоря зіграє Олександр Кобзар, якого ми нещодавно бачили в містичному молодіжному серіалі «Чаклунки». В улюбленій ветеринарній клініці разом із героєм працюють молода та мрійлива Марина (Слава Красовська) і веселий друг Антон (Андрій Пономаренко), який разом з Ігорем постійно вплутується в безглузді історії.

У дружину головного героя перевтілилася Наталія Васько. За словами актриси, її персонаж має з нею велику схожість, і вона постарається показати всім глядачам її найкращі риси: силу та жіночність.

Крім того, у картині зіграють Даша Легейда, Богдан Буйлук, Катерина Варченко та ін.


Над серіалом «Доньки-матері» працювали:

Автори ідеї – Дмитро Танкович, Олексій Поляков, Павло Кривчик, Дмитро Хрипун

Режисер – Ігор Забара

Головний сценарист – Катя Колесник

Прем'єру серіалу «Доньки-матері» дивитися можна буде вже 6 травня 2019 року. Шукай нові серії на Телепорталі відразу після ефіру.