Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Добігти до себе

Сезон 1

Анна все своє життя присвятила допомозі іншим людям. Вона працює акушеркою, ростить вже дорослу доньку. Але все змінюється, коли жінка зустрічає любов...

Добігти до себе

Анна все своє життя присвятила допомозі іншим людям. Вона працює акушеркою, ростить вже дорослу доньку. Але все змінюється, коли жінка зустрічає любов...

Головна героїня серіалу СТБ «Добігти до себе» завжди думає про інших більше, ніж про себе. Вона живе в режимі дім – робота – дім, причому більша частина її уваги дістається саме роботі. Анна не особливо думає ні про свій зовнішній вигляд, ні про те, як влаштувати особисте життя. Зате подруги ніколи про це не забувають! Дивіться в серіалі Добігти до себе, якою буває справжня жіноча дружба.


Доленосна зустріч і нове захоплення.

Анна працює акушеркою, тому складності та несподіванки її не лякають. Одного прекрасного дня вона вийшла на пробіжку, щоби провітрити голову, і випадково врятувала жінку – циганка почала народжувати прямо посеред парку. Анна і ще один випадковий перехожий тут же кинулися їй на допомогу. Дивіться в серіалі «Добігти до себе», як відважна головна героїня рятує абсолютно незнайому жінку.


Цей випадок звів її з Ігорем.

Анна подружилася з чоловіком, який допоміг їй довезти породіллю до лікарні. Її новий знайомий назвався Ігорем. Він розлучений, працює інженером, як не крути – мрія будь-якої жінки. Подружки тут же пожвавилися: невже Анна нарешті зустріла гідного чоловіка? Однак головна героїня серіалу «Добігти до себе» вважає, що не готова до стосунків. Вона запропонувала Ігорю залишитися просто друзями. Чоловік запропонував їй готуватися до марафону разом. У серіалі «Добігти до себе» ви побачите, як Ігор дбайливо і терпляче намагається завоювати серце впертої жінки. Чи вийшло у нього? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться зворушливу мелодраму «Добігти до себе» онлайн на сайті Teleportal.ua!


Серце Анни тягнеться до іншого чоловіка.

У клініці, де працює головна героїня, відбулися великі зміни. Старий головлікар пішов, на його місце прийшов новий – молодий і амбітний фахівець на ім'я Андрій. Новий начальник тут же почав придумувати якісь нововведення і миттю завоював симпатію жіночої половини колективу. Анна спочатку сперечалася і не погоджувалася із його рішеннями, але врешті-решт зрозуміла, що новий головлікар їй навіть дуже подобається... Андрій теж звернув увагу на Анну – адже вона не тільки блискучий професіонал, але і красива жінка.


Головна героїня серіалу «Добігти до себе» розцвіла на очах.

Вперше за багато років Анна закохалася, і на її почуття відповіли взаємністю. Вона почала по-іншому одягатися, по-іншому ходити. Відразу видно – щаслива жінка! Дивіться в серіалі «Добігти до себе», як склалися її стосунки з Андрієм.


Дочка Анни закохалася.

Як то кажуть, великі діти – великі проблеми. Доньці Анни Лері вже вісімнадцять років, вона навчається в медичному університеті і прекрасно готує. Дівчина для мами – і дитина, і найкраща подруга в одній особі.

У серіалі «Добігти до себе» Анна дізналася, що її дочка закохалася. І не в когось там – у викладача! Лера чомусь не поспішає знайомити маму з обранцем, і не дивно – він набагато старше. Чи можливі стосунки між 18-річною студенткою і 40-річним чоловіком? Дивіться в серіалі «Добігти до себе» онлайн на сайті Teleportal.ua!


Ситуація ускладнилася, коли Лера завагітніла.

Анна в паніці: дочка збирається заміж! До того ж, у акушерки є серйозні причини побоюватися за здоров'я своєї дівчинки... Чому? У серіалі «Добігти до себе» розкривається найбільша таємниця головної героїні.


Анна турбується не тільки за Леру, але і за своїх подруг.

Головна героїня серіалу Добігти до себе намагається врятувати шлюб своєї однокурсниці Ніни, яка підозрює свого чоловіка у зраді. Інша подруга Анни – Люся – мріє вийти заміж за мільйонера. Дивіться в серіалі «Добігти до себе», як жінка втручається в чужі життя.


Але хто подбає про саму Анну?

Вона починає бігати разом з Ігорем, щоб забути свої біди – вагітну доньку, невдалі стосунки, страшні випадки на роботі. Кожен день Анні доводиться стикатися із труднощами – у пацієнток бувають ускладнення, батьки непритомніють, і це лише мала дещиця того, що зустрічається у практиці акушерки.

Дивіться всі серії «Добігти до себе» онлайн на сайті Teleportal.ua – тут є і любовний трикутник, і радості, і біди, і пошук жіночого щастя.


Над створенням мелодрами працювали:

Виробництво: ТОВ «Студія Валентина Опальова».

Режисер: Андрій Іванов.

Продюсери: Валентин Опальов, Юлія Волхонское, Світлана Карван.

Актори: Наталія Антонова, Прохор Дубравін, Ангеліна Добророднова, Едуард Фльоров та інші.

У мелодрамі Добігти до себе всього 4 серії, але кожна з них наповнена непідробним емоціями.