Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Кафе на Садовій

Сезон 1
12+

Три головних героїні. Три любовні невдачі. І одне кафе, яке дало їм шанс почати нову сторінку в житті.

Кафе на Садовій

Три головних героїні. Три любовні невдачі. І одне кафе, яке дало їм шанс почати нову сторінку в житті.

Знайомся в українському серіалі Кафе на Садовій із трьома головними героїнями Олею, Валентиною та Нікою. Усі пройшли через непрості життєві перипетії й тепер працюють в одному кафе.

Оля 4 роки відсиділа у в'язниці за злочин чоловіка. Вона втратила маленького сина, якого рідний батько здав до дитбудинку, коли їхав до Швейцарії. У Кафе на Садовій вона сподівається зблизитися з хлопчиком, який її забув, і знову стати йому мамою.

Валя все життя любить одного чоловіка, з яким провела лише ніч в юнацтві. Від нього вона народила сина Сашка вже 24 років. Самостійно піднявши дитини, героїня серіалу Кафе на Садовій не турбувала свою любов несподіваними новинами про батьківство. Зараз жінка намагається заново відшукати своє щастя.

А ще зовсім юна Ніка втекла з-під впливу багатого батька. Вона самотня і так само, як її подруги в кафе, сподівається знайти другу половинку.

Дивись онлайн серіал Кафе на Садовій СТБ на сайті Teleportal.ua і дізнайся, чи зможуть героїні пережити всі перипетії та бути коханими.