Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Було у батька два сини

Сезон 1

Зворушлива та добродушна комедія «Було у батька два сини» - це історія про двох братів. Несподівано для себе вони закохалися в дівчину, яка ніколи б не змогла привернути їхню увагу. Тут все і почалося...

Було у батька два сини

Зворушлива та добродушна комедія «Було у батька два сини» - це історія про двох братів. Несподівано для себе вони закохалися в дівчину, яка ніколи б не змогла привернути їхню увагу. Тут все і почалося...


Дія серіалу «Було у батька два сини» розгортається в одному з курортних міст. Тепле море, нагрітий сонцем пляж і кричущі чайки – що ще потрібно туристам? Відповідь на це запитання точно знає сім'я Бойцових – власників однієї з найбільших мереж готелів в окрузі. Їхній девіз будувати один готель більше іншого. І цього разу вони замахнулися відкрити готель із самим першокласним обслуговуванням і новітнім обладнанням. Проект зробить їхній бізнес першим на місцевому ринку!

У глави сім'ї Миколи є два сина. Вони двійнята, але абсолютно не схожі один на одного. Один із героїв українського серіалу «Було у батька два сини» Антон – працьовитий, розумний, прямолінійна людина та блискучий бізнесмен. Не так його батько, як він сам, не спить ночами і нескінченно зводить бухгалтерські баланси, будує плани та розраховує кошториси, зустрічається з партнерами й докладає всіх можливих зусиль для розвитку бізнесу та примноження прибутку. Його брат Віктор робить все навпаки. Кожен день він відчайдушно відривається, зависає в клубах і розкидається сімейними грішми направо і наліво. Дівчата для нього, як іграшки, він змінює їх частіше, ніж встигає запам'ятати.

Щоб відкрити надсучасний готель, Бойцовим доводиться йти на компроміс і силою одружити безладного сина Віктора з Лізою – дочкою одного з бізнес-партнерів. Звістка про весілля у фільмі «Було у батька два сини» абсолютно не втішила одну дівчинку, по вуха закохану в місцевого Дон Жуана. Василиса – дочка садівника. Добра, відповідальна, відмінниця вона нікому не подобається, тому що налягає на цукерки та вже неабияк погладшала. Вона носить жахливі окуляри, на зубах – брекети, а обличчя у веснянках.

Антон несподівано став свідком її душевних мук. Йому стало шкода дівчинку і в серіалі «Було у батька два сини» він вирішує допомогти їй й оплачує навчання в Лондоні на керуючого готельним бізнесом. Усі герої сподіваються, що відстань і нові враження зітруть з її пам'яті нерозділене кохання.

Усе найцікавіше починається, коли Василиса повертається з Великобританії. Вона більше не бридке каченя, а прекрасна дівчина, яка заворожує і Віктора, і Антона. Що ж відбуватиметься далі? І чи дійде справа до бійки?


Дивись онлайн серіал «Було у батька два сини» телеканалу СТБ на сайті Teleportal.ua! Не пропусти найбільш добру та смішну комедію цієї зими!