Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

7Я Рози

Сезон 1

Екс-«Холостячка», запальна, емоційна, невгамовна та пристрасна Роза Аль-Намрі впускає в родинне життя своїх відданих фанатів. 

Всі серії: Сезон 1

7Я Рози

Екс-«Холостячка», запальна, емоційна, невгамовна та пристрасна Роза Аль-Намрі впускає в родинне життя своїх відданих фанатів. 

Три сестри-красуні, батьки і 14-річний брат телеведучої Рози Аль-Намрі стануть найзірковішим сімейством України.

Ідея проекту «Сім’я Рози»

Новий оригінальний серіаліті народився за рекордно короткі терміни. Думка про шоу виникла в креативного продюсера Нового каналу Олексія Гладушевського. Разом із творчим об’єднанням Інни Мельник (до речі, вони також знімали популярний реаліті-серіал «Київ вдень та вночі») продюсери телеканалу загорілися цією ідеєю й почали творити проект про сім’ю Аль-Намрі.

У пресі вже встигли охрестити цей серіал українською версією «Родини Кардашян». Проте розробники шоу «Сім’я Рози» (Новий канал) переконують, різниця між двома телепродуктами величезна. Найперше — це відмінність у менталітетах, цінностях й інтересах глядачів. Американська «Родина Кардашян» дивує своїх фанатів ексцентричними подіями, сенсаціями. Українець навряд чи сприйме подібне. Тому шоу про сім’ю Рози Аль-Намрі — це вибуховий мікс із родинних історій і традицій, залаштунки реалій світу шоу-бізнесу.

Сюжет шоу «Сім’я Рози»

Родинні вечері, сніданки, конфлікти та сварки, поділ одягу між сестрами — це те, що ви зможете побачити в шоу Рози Аль-Намрі. Продюсери прагнули показати глядачу, що ця зіркова сім’я переживає всі побутові моменти, які стаються щодня в мільйонів українців.

Основний сюжет — життя звичайної, провінційної дівчини Рози, яка прагне справжнього щастя. На її шляху трапляються:

  • невдачі та злети;
  • драми і сварки;
  • справжнє кохання і зрада;
  • зустрічаються щирі друзі та заздрісні вороги.

Це все заважає Розі бути тією, ким вона хоче стати.

Думки про проект «Сім’я Рози»

Роза Аль-Намрі зізнається, вона у величезному захваті від того, що частина життя її сім’ї почне належити телеглядачам. Головна героїня серіаліті «Сім’я Рози» вдячна своїм близьким, що вони допомогли втілити її заповітну мрію. Але це ще не вершина айсберга — дівчина переконана, за деякий час її серіалом буде захоплюватися ввесь світ.

Найбільше зйомки в проекті «Сім’я Рози» припали до смаку мамі Рози Аль-Намрі. Жінка зізнається, вона дуже переживала й боялась осоромити доньку. Але мати поринула з головою в телевізійну реальність, ніби вона все життя провела на знімальному майданчику.

Що таке серіаліті?

Простіше кажучи — це серіал, знятий із реального життя, у кадрі перебувають справжні люди, а не актори. Звісно, що сюжет постановний, але люди та історії максимально наближені до життя. Серіаліті відрізняється від звичайного серіалу відсутністю остаточного сценарію і виходом епізодів із першого дубля.

Дата старту шоу про сім’ю Рози Аль-Намрі

Пориньте в сімейне життя Рози Аль-Намрі. Уже з 19 березня на Новому каналі вам випаде можливість пройти зірковий шлях разом із відомою українською телеведучою. Кожен випуск буде доступним на Teleportal.ua відразу після ефіру.