Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Перші ластівки

Сезон 1

11-класники вплуталися в небезпечний квест. Кожне завдання наближає їх до самогубства. Жарти закінчилися в День Знань, коли учасниця стрибнула з даху. Ольга Макарова повинна розкрити справу і береться розплутувати клубок шкільних інтриг.

Перші ластівки

11-класники вплуталися в небезпечний квест. Кожне завдання наближає їх до самогубства. Жарти закінчилися в День Знань, коли учасниця стрибнула з даху. Ольга Макарова повинна розкрити справу і береться розплутувати клубок шкільних інтриг.


Сюжет серіалу «Перші ластівки» (Новий канал)

Головні герої серіалу – цьогорічні випускники – у повному складі прийшли на святкову лінійку, щоб почути свій останній перший дзвоник. Ошатно вдягнуті, з хорошим настроєм і широкою посмішкою школярі очікували на початок довгоочікуваного свята. Однак настрій їм зіпсувала страшна подія – їхня однокласниця впала із багатоповерхівки та померла! Що відбулося насправді: дівчину навмисне зіштовхнули з будівлі чи вона вчинила самогубство? Щоб з’ясувати подробиці цього фатального дня, до школи негайно приїхала слідча Ольга Макарова. Детектив терміново почала ретельне розслідування, у якому вона не тільки розгадала загадку смерті підлітка, але й розкрила безліч таємниць учителів, батьків і школярів! Яку інформацію Олі вдалося дізнатися? Чи вплинула вона на хід розслідування? Дізнайтеся вже зовсім скоро – дивіться всі серії серіалу «Перші ластівки».


Новий формат для українського телебачення

«Перші ластівки» від Нового каналу – це перший молодіжний трилер про підліткові проблеми. Сценарист і продюсер картини Євген Тунік переконує, у сучасному телепросторі дуже мало серіалів на серйозні теми, які були б цікаві для молоді. Переважають комедії, драми чи детективи. А в «Перших ластівках» креативна група зібрала всі жанри та об’єднала серйозною темою.


«13 причин чому» по-українськи, або Ідея «Перші ластівки» (2019)

Продюсери та сценаристи намагалися висвітлили гостросоціальні питання підліткового віку. Юні дівчата та хлопці саме в цей період зіштовхуються з найскладнішими проблемами:

  • булінгом;
  • статевими змінами;
  • формуванням себе як особистості;
  • пошуком правильного життєвого шляху;
  • першими думками про суїцид.

Тому знімальна команда вирішила привернути увагу молоді на ті речі, які здаються їм безнадійними, та допомогти знайти вихід із глухого кута. До речі, серіал не тільки для підлітків, а й для батьків. Адже за сірими буднями та міською метушнею дорослі забувають про своїх дітей… А така недбалість часто призводить до фатальних наслідків!


Юні, але талановиті: актори серіалу «Перші ластівки»

Усі головні герої – це знедолені підлітки, у кожного з яких є своє важка історія та перший гіркий життєвий досвід. Тому підбирали акторів дуже ретельно. Головний критерії – 18-річний артист, який готовий до складних зйомок і розуміє серйозну тему. Продюсери особисто обирали гідні кандидатури зі студентів двох популярних вишів: Київського національного університету культури та мистецтв і Київського національного університету театру, кіно й телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Довгі прослуховування, десятки ролей і остаточний вибір зроблено! Головні ролі в підлітковому трилері зіграли:

На знімальному майданчику артисти-початківці мали змогу повчитися акторській майстерності у видатних Вікторії Литвиненко, Олесі Жураківської, Ніни Набокової, Даші Трегубової, Сергія Кияшка, Костянтина Октябрського.


Молодіжний трилер «Перші ластівки»: скільки серій і коли прем’єра?

Глядачі матимуть змогу побачити перші епізоди 8-серійного серіалу від Нового каналу наприкінці затяжної осені – 18.11.2019. Якщо ви раптом не встигли на телеефір – не засмучуйтеся! Ви можете дивитися онлайн усі серії серіалу «Перші ластівки» на сайті Teleportal.ua.