Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Медфак

Сезон 1
16+

Ласкаво просимо до медфаку! Це дивовижне місце, де праця перетворює мавпу на людину. Місце, де вчать писати нерозбірливим почерком і говорити страшні слова. А між справами студенти встигають жити на повну котушку.

Медфак

Ласкаво просимо до медфаку! Це дивовижне місце, де праця перетворює мавпу на людину. Місце, де вчать писати нерозбірливим почерком і говорити страшні слова. А між справами студенти встигають жити на повну котушку.


Візьміть знаменитий гумор «Дизель Студіо», додайте Новий канал і молодих перспективних акторів – ви отримаєте ситком «Медфак».

Герої серіалу – студенти-третьокурсники. Звичайно, в майбутньому вони планують стати блискучим лікарями. Але від сесії до сесії, як відомо... Студенти гнуть спину ночами над підручниками, ходять на пари, заліки і перездачі. А між справою вони встигають закохуватися, дружити, жартувати і влаштовувати гучні гулянки. Поки що вони ще не зовсім розуміють, яку серйозну професію обрали. Хлопці пропускають заняття, списують і лягають спати під ранок. Але потім знову приходять на пари. Дивіться серіал «Медфак» про веселі будні майбутніх лікарів! А гумор у докторів досить специфічний. Тут будуть жарти і про життя, і про смерть, і про секс.

Серце універу – це гуртожиток, який зібрав всіх різношерстих персонажів під одним дахом.


Знайомтеся з героями!

Жанна – головна красуня курсу. Своїй зовнішності вона приділяє значно більше уваги, ніж медицині. Її не побачиш без макіяжу і високих підборів. Дівчина мріє вдало вийти заміж. Вона часто пропадає в нічних клубах до ранку, де намагається познайомитися з багатим чоловіком мрії. Найголовніша її слабкість – це пластичні хірурги. Жанна звикла користуватися своєю красою і не приховує цього.

Валентина Жогіна – сусідка Жанни по кімнаті і її повна протилежність. Дівчина – староста, класична «зубрила». Це та сама студентка, яка ніколи не пропускає пари, готова підставити групу або навіть настукати. Для неї найважливіше хороші оцінки. У Жогін ніколи немає проблем з допусками до заліку. І друзів у неї теж немає. Дивіться в серіалі «Медфак», чи зміниться це.

Єдиний, хто може змагатися з Жогіною в успішності – це Макс. Хлопець – справжній вундеркінд, він закінчив школу в 15-річному віці.  З боку інтелекту він може дати сто очок вперед будь-якому третьокурснику, а ось в гуртожитку йому доводиться зле. Безпосередній хлопчина не завжди розуміє, чому потрібно звільнити кімнату для сусіда і його подруги. Закоханий у Жанну.

Ксенія – старша сестра Макса. Вона знає все про схуднення, правильне харчування, спорт і чакри. Дівчина не їсть м'ясо і не вилазить зі спортивної форми. Через це у неї часто трапляються конфлікти з Раїсою – простою сільською дівчиською, яка любить з'їсти півкаструлі котлет за один присід. У ситкомі «Медфак» ви побачите постійну боротьбу між адептом ЗСЖ і любителькою сардельок.

Льолік і Болик – два непосиди. Про них неможливо говорити окремо, адже хлопці практично ніколи не розлучаються. Вони живуть в одній кімнаті і постійно придумують якісь афери, щоб підзаробити. По університету ходить легенда, що вони можуть дістати що завгодно. Вони вічні боржники Фіми – студента з Ізраїлю. Найжадібніший персонаж серіалу «медфаку» відкрив в гуртожитку «банк» імені себе. Він позичає гроші студентам і навіть викладачам, а потім вимагає повернення боргу з відсотками.

Багамич – ще один закордонний студент. Ніхто не знає, як точно вимовляється його ім'я, тому студенти придумали йому таке прізвисько. Іноді він намагається познайомити сусідів з африканськими традиціями, що викликає у них подив. А іноді – навіть страх. Обожнює жартувати про канібалізм і дивитися на реакцію оточуючих. Хто знає, серйозно він або жартує? Дивіться в ситкомі «Медфак», у які смішні ситуації потрапляють Багамич і його друзі з-за культурних відмінностей.

Паша – місцевий мажор. Батько хоче, щоб син пішов по його стопах, але навчився всьому сам. Тому багатому хлопчикові доводиться жити в гуртожитку разом з усіма іншими студентами. Він – головний Дон Жуан курсу. До нього в кімнату постійно приходять дівчата. Це дуже дратує його сусідів – Макса і Іллю. Простий сільський хлопець Іллюша занадто добродушний, щоб обурюватися таким станом справ. У нього теж є свої недоліки. Хлопець свято вірить в народну медицину, тому його кімната завалена сушеними рослинами.

Вся ця весела компанія примудряється співіснувати під одним дахом гуртожитку. Наскільки мирно? Дивіться в серіалі «Медфак» онлайн на сайті «Телепортал»!


А де ж «дизелі»?

Віддані фанати звикли бачити акторів «Дизель Студіо» в незмінному складі. Однак в цьому проекті задіяні в основному молоді артисти, адже серіал – про студентів! Знайомі обличчя теж є: Єгор Крутоголов відростив бороду і перевтілився в патологоанатома на прізвисько «Шеф».

Серіал «Медфак» знятий у форматі ситкому – це 24 короткі, але насичені серії. Сюжет схожий на студентські байки, адже багато історій взяті з реального життя студентів-медиків! Творці серіалу спеціально консультувалися з практикуючими лікарями, щоб дізнатися, як проходили роки їх навчання.


У ролях: Катерина ТишкевичАнастасія Жарникова, Гліб Михайличенко, Єлизавета Потоцька, Данило Сушко, Віталій Слуцький, Владислав Карачий, Володимир Надудченко, Євген Бондарский, Анастасія Остреїнова, Віктор Філіп Вемун, Світлана ОрличенкоНаталія ЦиганенкоЄгор КрутоголовОлег СтальчукАнна ГуляєваМаксим МаксимюкВіталіна Біблів.


Скучили за небанальним гумором? Дивіться серіал «Медфак» онлайн на сайті Teleportal.ua!