Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Чаклунки

Сезон 1

Чотири простих дівчини, які не здогадувалися навіть, що в них спить стародавня магія стихій. І одна темна сила, яка бажає знищити все. Боротьба добра і зла, правильного і простого. Поринь у світ міфів і українського чаклунства!

Всі серії: Сезон 1

Чаклунки

Чотири простих дівчини, які не здогадувалися навіть, що в них спить стародавня магія стихій. І одна темна сила, яка бажає знищити все. Боротьба добра і зла, правильного і простого. Поринь у світ міфів і українського чаклунства!

Новий містичний серіал Чаклунки Нового каналу доведе тобі, що магічний світ поруч, а всі історії та байки, які ми чули від бабусь, цілком можуть виявитися правдою. Атмосфера таємничості, сили, пригод та можливості змінити хід історії приворожить усіх глядачів до екрану! Головні героїні Чаклунок – пересічні українки, настільки звичайні, що ти сама могла б опинитися на їхньому місці.

  • Ніка – бізнес-леді, сильна, незалежна, на все має свою думку. Їй тільки 25, але вона вже робить великі успіхи на роботі. Сталева воля героїні гартувалася на спортивних змаганнях із легкої атлетики. Ніка володіє силою вогню та здатна на величезні руйнування і в той самий час на рятівне зцілення.
  • Марго – друга в колі Чаклунок Нового каналу, людина мистецтва і високих матерій. Вона художниця, проте знана у вузьких колах. Ремесло не приносить їй достатньо грошей, тому вона користується заступництвом бізнесмена Котика.
  • Соня – відмінниця за станом душі, студентка Медичного університету. Вона дуже добра й прагне допомагати людям, але оточуючі постійно користуються її добротою. У 19 років у неї досі немає хлопця. У серіалі Чаклунки Соня не на жарт цим засмучена і вважає себе некрасивою. Чи допоможуть їй нові можливості заново віднайти себе?
  • А в Діни найбільш непроста доля. Вона приїхала до чужого міста, щоб спробувати заробити на операцію для батька. Дівчині, яка ледве досягнула повноліття, дуже близька природа. Вона любить вирощувати квіти в горщику і знаходить у цьому розраду.

Дивись онлайн серіал Чаклунки та дізнайся, чому саме ці четверо дівчат, незв'язані ні кровними узами, ні дружбою, ні будь-якою схожістю, отримали дар від джерела Сили. Тепер їм потрібно скоріше навчиться керувати магією, бо ж вона постійно виривається назовні! Молодим відьмам потрібно дізнатися так багато таємниць! І ти можеш розкрити всі загадки разом із ними!

А поки новоспечені Чаклунки усвідомлюють нових себе, два могутніх відьмака Інгвар і Хельга планують відібрати їхню магію. Жорстока боротьба сил тільки починається! Дивись серіал Чаклунки онлайн разом із Телепортал і будь у центрі чарівних, а часом і страшних до тремтіння подій!