Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Від страусів до бджіл один крок
<p><strong>Молодий фермер Макс, здається, не знає спокою. Тільки вчора возився зі страусами, а сьогодні вже хоче купити пасіку!</strong></p><p>Шкода, що дружина героя Маша в ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 9 серія від 15.10.2019 прослухала ту частину розмови, де йшлося про бджіл. І дозволила Максиму робити все, що той хоче, адже він «уже дорослий хлопчик» і може самостійно прийняти рішення. Ось він і вирішив – через кілька днів на задвірку киян уже красувалися вулики.</p><p><strong>Сусід Василь був сповнений ентузіазму!</strong></p><p>Він запропонував Максу в 9 серії Будиночок на щастя почати власне виробництво медовухи. Схему придумав просту: сировина з банкіра, а з Васі технології та ринок збуту. Прибуток, звичайно, ділять навпіл.</p><p>Але Макс не встиг навіть спробувати мед на смак у серіалі Будиночок на щастя. Дивись онлайн 9 серію, де герой мав необережність пустити під спецодяг бджолу, і маленька трудівниця закусали його обличчя до невпізнання! Навіть язик Макса розпух від укусів.</p><p><strong>На жаль, коханій дружині теж дісталося! </strong></p><p><strong><span class="ql-cursor"></span></strong>Поки вона доглядала героя Будиночок на щастя, у 9 серії її й саму вкусили за верхню губу. Справжня безкоштовна ботекс-процедура! Маша, яка завжди педантично ставилася до своєї зовнішності, у розпачі. Щоб побороти стрес, дівчина випила горілки – і отримала інтоксикацію! Тепер уже набряки були на все обличчя.</p><p>І саме до діла подзвонили її кращі подруги: вони вирішили приїхати в гості та були вже на півдорозі до Будиночка на щастя. 9 серія сповнена несподіванками! Адже Маша в недалекому минулому набрехала подругам і відправила фотографії шикарної заміської вілли, видавши її за свій будинок. Як тепер дівчина буде викручуватися?</p><p>Щоб зберегти секрет у таємниці Максу з Машею мимоволі довелося розіграти справжній трилер! Хто кого вбив? І чому подруги повернулися до Києва з травмами?</p><p><strong>Дивись онлайн Будиночок на щастя 9 серія від 15.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-8" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 8 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Від страусів до бджіл один крок

Всі серії | Сезон 1

Від страусів до бджіл один крок

Молодий фермер Макс, здається, не знає спокою. Тільки вчора возився зі страусами, а сьогодні вже хоче купити пасіку!

Шкода, що дружина героя Маша в ситкомі Будиночок на щастя 9 серія від 15.10.2019 прослухала ту частину розмови, де йшлося про бджіл. І дозволила Максиму робити все, що той хоче, адже він «уже дорослий хлопчик» і може самостійно прийняти рішення. Ось він і вирішив – через кілька днів на задвірку киян уже красувалися вулики.

Сусід Василь був сповнений ентузіазму!

Він запропонував Максу в 9 серії Будиночок на щастя почати власне виробництво медовухи. Схему придумав просту: сировина з банкіра, а з Васі технології та ринок збуту. Прибуток, звичайно, ділять навпіл.

Але Макс не встиг навіть спробувати мед на смак у серіалі Будиночок на щастя. Дивись онлайн 9 серію, де герой мав необережність пустити під спецодяг бджолу, і маленька трудівниця закусали його обличчя до невпізнання! Навіть язик Макса розпух від укусів.

На жаль, коханій дружині теж дісталося! 

Поки вона доглядала героя Будиночок на щастя, у 9 серії її й саму вкусили за верхню губу. Справжня безкоштовна ботекс-процедура! Маша, яка завжди педантично ставилася до своєї зовнішності, у розпачі. Щоб побороти стрес, дівчина випила горілки – і отримала інтоксикацію! Тепер уже набряки були на все обличчя.

І саме до діла подзвонили її кращі подруги: вони вирішили приїхати в гості та були вже на півдорозі до Будиночка на щастя. 9 серія сповнена несподіванками! Адже Маша в недалекому минулому набрехала подругам і відправила фотографії шикарної заміської вілли, видавши її за свій будинок. Як тепер дівчина буде викручуватися?

Щоб зберегти секрет у таємниці Максу з Машею мимоволі довелося розіграти справжній трилер! Хто кого вбив? І чому подруги повернулися до Києва з травмами?

Дивись онлайн Будиночок на щастя 9 серія від 15.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 8 серія.