Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Макс і віагра для страусів
<p><strong>Макс дуже хоче діяти - на ферму нарешті завезли страусів! Величезні птахи відразу доставили йому безліч проблем.</strong></p> <p>Головний герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 8 серія від 10.10.2019 впевнений у тому, що в його житті настав новий етап. Він чекає, коли ж його дорогоцінні страуси почнуть нести не менш дорогоцінні яйця. Але чомусь вони не поспішають розмножуватися: проходить день, другий, третій, а яєць все немає. Максу порадили купити спеціальні вітаміни, які можуть вирішити цю проблему. І це не єдине, що знадобилося вибагливим птахам... Дивіться у серіалі Будиночок на щастя 8 серія, на які хитрощі довелося піти новоспеченому страусознавцю.</p> <p>Маша досі незадоволена змінами у житті їх сім'ї. По селу вже поповзли чутки про те, що вона - лінива дружина. Дівчину по-доброму попередили про те, що її чоловіка можуть увести. Маша вирішила послухатися порад розумних людей і взялася за діло. Прибирання, готування, город - все це нове для міської жительки. Дивіться в серіалі Будиночок на щастя 8 серія, як міська леді намагається приборкати допотопну пральну машинку.</p> <p><strong>Тим більше, що у Маші з'явився справжній привід для ревнощів!</strong></p> <p>Місцева дівчина Катя явно запала на міського красеня Макса. Вона з усіх сил намагається привернути його увагу і навіть їде разом із ним до аптеки.</p> <p>Побачивши Катрусю немічний аптекар зомлів. Макс відкачав нещасного і дізнався, що той давним-давно у неї закоханий.</p> <p>Тепер Максу не бачити ліків для страусів, як своїх вух. Аптекар ні за що не хоче продавати потрібні препарати чоловікові, у якого закохана його дорогоцінна Катя.</p> <p>Максу дуже потрібно, щоб його страуси нарешті почали нести яйця. Щоб здобути прихильність аптекаря, він обіцяє влаштувати йому побачення із Катею... <strong>Дивіться історію любові та ревнощів у серіалі Будиночок на щастя 8 серія від 10.10.2019</strong><strong> онлайн.</strong></p> <p><strong>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-7" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя серія 7</strong></a><strong>.</strong></p>

Макс і віагра для страусів

Всі серії | Сезон 1

Макс і віагра для страусів

Макс дуже хоче діяти - на ферму нарешті завезли страусів! Величезні птахи відразу доставили йому безліч проблем.

Головний герой серіалу Будиночок на щастя 8 серія від 10.10.2019 впевнений у тому, що в його житті настав новий етап. Він чекає, коли ж його дорогоцінні страуси почнуть нести не менш дорогоцінні яйця. Але чомусь вони не поспішають розмножуватися: проходить день, другий, третій, а яєць все немає. Максу порадили купити спеціальні вітаміни, які можуть вирішити цю проблему. І це не єдине, що знадобилося вибагливим птахам... Дивіться у серіалі Будиночок на щастя 8 серія, на які хитрощі довелося піти новоспеченому страусознавцю.

Маша досі незадоволена змінами у житті їх сім'ї. По селу вже поповзли чутки про те, що вона - лінива дружина. Дівчину по-доброму попередили про те, що її чоловіка можуть увести. Маша вирішила послухатися порад розумних людей і взялася за діло. Прибирання, готування, город - все це нове для міської жительки. Дивіться в серіалі Будиночок на щастя 8 серія, як міська леді намагається приборкати допотопну пральну машинку.

Тим більше, що у Маші з'явився справжній привід для ревнощів!

Місцева дівчина Катя явно запала на міського красеня Макса. Вона з усіх сил намагається привернути його увагу і навіть їде разом із ним до аптеки.

Побачивши Катрусю немічний аптекар зомлів. Макс відкачав нещасного і дізнався, що той давним-давно у неї закоханий.

Тепер Максу не бачити ліків для страусів, як своїх вух. Аптекар ні за що не хоче продавати потрібні препарати чоловікові, у якого закохана його дорогоцінна Катя.

Максу дуже потрібно, щоб його страуси нарешті почали нести яйця. Щоб здобути прихильність аптекаря, він обіцяє влаштувати йому побачення із Катею... Дивіться історію любові та ревнощів у серіалі Будиночок на щастя 8 серія від 10.10.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Будиночок на щастя серія 7.