Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Односельці намагалися втопити Макса!
<p><strong>Молода пара киян вже обжилася в Сеньківці та здружилася з сусідами. Максим вважає, що пора переходити до наступної фази – починати розводити страусів.</strong></p> <p>Але в його плани в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 7 серія від 10.10.2019 увірвалася реальність. За спільним сніданком із Любою та Васею герой розповів їм про свій бізнес-плані розводити страусів на старій свинофермі. Люба не зрозуміла, які страуси, якщо на тій фермі навіть свині не виживали! Виявилося, що на фотографії в Максима і в дійсність будівля виглядає по-різному: на зображенні це акуратний будиночок, а насправді – сарай без даху і вікон.</p> <p><strong>Страуси будуть у шоці! Зробив висновок Василь у 7 серії Будиночка на щастя.</strong></p> <p>Гламурна Маша боїться, що на ремонт підуть усі відкладені гроші і, коли вони закінчяться, їм із Максом доведеться їздити у відпустку в Жмеринку і їсти лопухи. Макс благав дружину не розповідати його матері про те, що син купив руїну, а не Будиночок на щастя. Дивись онлайн 7 серію і дізнайся, як швидко Маша порушила обіцянку?</p> <p><strong>Свекруха переконує невістку, щоб вона поверталася до Києва. Їхню розмову підслуховує Люба і вирішує будь-що зупинити Машу від утечі!</strong></p> <p>Поки жінки вирішують великі справи, Макс із новим виконробом, сусідом Васею, намагається знайти команду будівельників. Тільки замість «перспективних молодих ентузіастів» у ситкомі Будиночок на щастя 7 серія сусід привів жінок, дітей та односельчан-калік.</p> <p><strong>Максу довелося влаштувати масовий кастинг. Як він проходив – дивись у серіалі Будиночок на щастя 7 серія онлайн.</strong></p> <p>Під час робіт герой помітив величезну коноплю, яка росла прямо на землі його ферми. Законослухняний громадянин, він сам її не зрубав, а покликав місцевого дільничного. Його нові робочі подумали, що бос тільки прикривається тим, що хоче вирощувати страусів, а насправді наркобарон! Підозрілість і випадкові обставини переконали односельчан у своїй правоті. І вони вирішили втопити Макса! Що було далі?</p> <p><strong>Дивись онлайн Будиночок на щастя 7 серію від 10.10.2019 на сайті Teleportal.ua. </strong></p> <p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-6" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 6 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Односельці намагалися втопити Макса!

Всі серії | Сезон 1

Односельці намагалися втопити Макса!

Молода пара киян вже обжилася в Сеньківці та здружилася з сусідами. Максим вважає, що пора переходити до наступної фази – починати розводити страусів.

Але в його плани в серіалі Будиночок на щастя 7 серія від 10.10.2019 увірвалася реальність. За спільним сніданком із Любою та Васею герой розповів їм про свій бізнес-плані розводити страусів на старій свинофермі. Люба не зрозуміла, які страуси, якщо на тій фермі навіть свині не виживали! Виявилося, що на фотографії в Максима і в дійсність будівля виглядає по-різному: на зображенні це акуратний будиночок, а насправді – сарай без даху і вікон.

Страуси будуть у шоці! Зробив висновок Василь у 7 серії Будиночка на щастя.

Гламурна Маша боїться, що на ремонт підуть усі відкладені гроші і, коли вони закінчяться, їм із Максом доведеться їздити у відпустку в Жмеринку і їсти лопухи. Макс благав дружину не розповідати його матері про те, що син купив руїну, а не Будиночок на щастя. Дивись онлайн 7 серію і дізнайся, як швидко Маша порушила обіцянку?

Свекруха переконує невістку, щоб вона поверталася до Києва. Їхню розмову підслуховує Люба і вирішує будь-що зупинити Машу від утечі!

Поки жінки вирішують великі справи, Макс із новим виконробом, сусідом Васею, намагається знайти команду будівельників. Тільки замість «перспективних молодих ентузіастів» у ситкомі Будиночок на щастя 7 серія сусід привів жінок, дітей та односельчан-калік.

Максу довелося влаштувати масовий кастинг. Як він проходив – дивись у серіалі Будиночок на щастя 7 серія онлайн.

Під час робіт герой помітив величезну коноплю, яка росла прямо на землі його ферми. Законослухняний громадянин, він сам її не зрубав, а покликав місцевого дільничного. Його нові робочі подумали, що бос тільки прикривається тим, що хоче вирощувати страусів, а насправді наркобарон! Підозрілість і випадкові обставини переконали односельчан у своїй правоті. І вони вирішили втопити Макса! Що було далі?

Дивись онлайн Будиночок на щастя 7 серію від 10.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 6 серія.