Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс уперше взяв зброю в руки: хто залишиться в живих?
<p><strong>Любов до дружини підштовхнула киянина Макса піти на крайнощі - взятися за рушницю! Але не заради дуелі, а щоб довести, що він може бути справжнім добувачем. Що він знайде в результаті: продукти для вечері або пригоду на 5 точку? Дізнайся прямо зараз!</strong></p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 4 серія від 09.10.2019 Макс щосили викручується, щоб Маша, нарешті, відчула себе в селі комфортно. Він уже побудував новий душ і відремонтував туалет. Тепер герой встає в несусвітню рань, щоб пропилососити весь будинок, прибрати павутиння під стелею та приготувати коханій сніданок. Але Машу старання чоловіка знову не вразили...</p> <p><strong>Маша скаржиться Максу в 4 серії Будиночок на щастя, що хоче «звичайний» салат із кіноа з авокадо, «хоча б» равіолі з трюфелями або косуле із заячини «на крайняк».</strong></p> <p>Макс не втрачає ентузіазму та впевнений, що в селі можна знайти продукти для будь-якої страви, яку захоче дружина. А звідки ще постачальники беруть сировину? Щоб довести свою правоту герой 4 серії Будиночок на щастя від 09.10.2019 знову погоджується на парі: або вишукана вечеря, або Маша зможе поїхати назад до Києва.</p> <p>Шкода, що Макс нічого не розуміє в полюванні! Дивись у ситкомі Будиночок на щастя 4 серія онлайн, як хлопець спробував навчитися в сусіда Васі премудростям полювання. Сусід із радістю віддав в оренду рушницю за хороші гроші, але через бажання накапостити не повідомив Максу, що сезон полювання ще не відкритий!</p> <p><strong>У 4 серії Будиночка на щастя героя чекала справжня авантюра, адже він попався на очі лісника! </strong>Як він зміг укласти мирову з владою? Що приніс додому до столу? І чи отруїлася Маша місцевими «делікатесами»?</p> <p><strong>Дивись онлайн серіал Будиночок на щастя 4 серія від 09.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-3" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 3 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Макс уперше взяв зброю в руки: хто залишиться в живих?

Всі серії | Сезон 1

Макс уперше взяв зброю в руки: хто залишиться в живих?

Любов до дружини підштовхнула киянина Макса піти на крайнощі - взятися за рушницю! Але не заради дуелі, а щоб довести, що він може бути справжнім добувачем. Що він знайде в результаті: продукти для вечері або пригоду на 5 точку? Дізнайся прямо зараз!

У серіалі Будиночок на щастя 4 серія від 09.10.2019 Макс щосили викручується, щоб Маша, нарешті, відчула себе в селі комфортно. Він уже побудував новий душ і відремонтував туалет. Тепер герой встає в несусвітню рань, щоб пропилососити весь будинок, прибрати павутиння під стелею та приготувати коханій сніданок. Але Машу старання чоловіка знову не вразили...

Маша скаржиться Максу в 4 серії Будиночок на щастя, що хоче «звичайний» салат із кіноа з авокадо, «хоча б» равіолі з трюфелями або косуле із заячини «на крайняк».

Макс не втрачає ентузіазму та впевнений, що в селі можна знайти продукти для будь-якої страви, яку захоче дружина. А звідки ще постачальники беруть сировину? Щоб довести свою правоту герой 4 серії Будиночок на щастя від 09.10.2019 знову погоджується на парі: або вишукана вечеря, або Маша зможе поїхати назад до Києва.

Шкода, що Макс нічого не розуміє в полюванні! Дивись у ситкомі Будиночок на щастя 4 серія онлайн, як хлопець спробував навчитися в сусіда Васі премудростям полювання. Сусід із радістю віддав в оренду рушницю за хороші гроші, але через бажання накапостити не повідомив Максу, що сезон полювання ще не відкритий!

У 4 серії Будиночка на щастя героя чекала справжня авантюра, адже він попався на очі лісника! Як він зміг укласти мирову з владою? Що приніс додому до столу? І чи отруїлася Маша місцевими «делікатесами»?

Дивись онлайн серіал Будиночок на щастя 4 серія від 09.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 3 серія.