Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Сусідські війни: хто в кого вкрав землю
<p><strong>У будиночку на щастя розгорівся гучний конфлікт сільського масштабу! Макс із сусідом Васею не можуть поділити землю! Хто і в кого відібрав ласий шматок квадратних метрів - дізнайся прямо зараз!</strong></p> <p>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 3 серія від 09.10.2019 Максим продовжує насолоджуватися природою та спогадами з дитинства, проведеного в Сеньківці. Але раптово виявляє, що дерево, на якому він надряпав освідчення своему першому коханню, уже знаходиться за парканом Васі та Люби! Герой був украй обурений і заявив сусідові, що той вкрав у нього землю. Однак Василь уже спорудив на вкраденій ділянці сарай і не збирався його віддавати.</p> <p><strong>Щоб відновити справедливість у 3 серії Будиночок на щастя Макс запросив місцевого поліцейського Петровича.</strong> Але чоловік не захотів брати участь у сусідській колотнечі й тільки вилучив літрів 20 Васиного самогону, як «речовий доказ».</p> <p>Колишній банкір не збирався так просто здаватися! Макс схопив сусіда-грабіжника та дружину Машу й вирушив прямо до сільського голови Володі, який повинен був остаточно вирішити спір героїв серіалу Будиночок на щастя. Дивись онлайн у 3 серії, як замість місцевої адміністрації компанія потрапила прямо на п'янку!</p> <p><strong>На святі в серіалі Будиночок на щастя 3 серія Макс несподівано бачить Катю - дівчину, з якою зустрічався в дитинстві. Минуло багато років, але вона зовсім не охолола від почуттів! І тепер намагається спокусити Максима!</strong></p> <p>Але Маші, здається, до цього немає діла. Дівчина від самого ранку не може сходити в туалет, тому що вдома в парочки він просто розвалюється! Щоб приборкати фізичні потреби в ситкомі Будиночок на щастя 09.10.2019, Маша з головою поринула в медитацію.</p> <p>Тим часом все село розважається в тоталізатор. Ставлять на те, скільки ночей молоді кияни проживуть у Сеньківці! Хто і на який результат поставив?</p> <p><strong>Дивись онлайн Будиночок на щастя 3 серія від 09.10.2019 на Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-2" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 2 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Сусідські війни: хто в кого вкрав землю

Всі серії | Сезон 1

Сусідські війни: хто в кого вкрав землю

У будиночку на щастя розгорівся гучний конфлікт сільського масштабу! Макс із сусідом Васею не можуть поділити землю! Хто і в кого відібрав ласий шматок квадратних метрів - дізнайся прямо зараз!

У ситкомі Будиночок на щастя 3 серія від 09.10.2019 Максим продовжує насолоджуватися природою та спогадами з дитинства, проведеного в Сеньківці. Але раптово виявляє, що дерево, на якому він надряпав освідчення своему першому коханню, уже знаходиться за парканом Васі та Люби! Герой був украй обурений і заявив сусідові, що той вкрав у нього землю. Однак Василь уже спорудив на вкраденій ділянці сарай і не збирався його віддавати.

Щоб відновити справедливість у 3 серії Будиночок на щастя Макс запросив місцевого поліцейського Петровича. Але чоловік не захотів брати участь у сусідській колотнечі й тільки вилучив літрів 20 Васиного самогону, як «речовий доказ».

Колишній банкір не збирався так просто здаватися! Макс схопив сусіда-грабіжника та дружину Машу й вирушив прямо до сільського голови Володі, який повинен був остаточно вирішити спір героїв серіалу Будиночок на щастя. Дивись онлайн у 3 серії, як замість місцевої адміністрації компанія потрапила прямо на п'янку!

На святі в серіалі Будиночок на щастя 3 серія Макс несподівано бачить Катю - дівчину, з якою зустрічався в дитинстві. Минуло багато років, але вона зовсім не охолола від почуттів! І тепер намагається спокусити Максима!

Але Маші, здається, до цього немає діла. Дівчина від самого ранку не може сходити в туалет, тому що вдома в парочки він просто розвалюється! Щоб приборкати фізичні потреби в ситкомі Будиночок на щастя 09.10.2019, Маша з головою поринула в медитацію.

Тим часом все село розважається в тоталізатор. Ставлять на те, скільки ночей молоді кияни проживуть у Сеньківці! Хто і на який результат поставив?

Дивись онлайн Будиночок на щастя 3 серія від 09.10.2019 на Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 2 серія.