Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Міська леді vs корова: Маша вчиться доїти
<p><span style="color: black;">На страусиній фермі завівся крадій! Макс має намір з'ясувати, хто винен. Він підозрює, що це свої...</span></p> <p><span style="color: black;">Головний герой серіалу </span><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a><span style="color: black;"> 12 серія від </span>16.10.2019<span style="color: black;"> свято вірить у принцип «хочеш втратити друга - позич йому грошей». Тому, коли Василь попросив грошей на японські трактори, Макс категорично йому відмовив.</span></p> <p><span style="color: black;">Йому абсолютно не до цього: на фермі завівся злодій! Хтось тягає дорогі страусині яйця. Так як ні один замок не був зламаний, Макс підозрює, що це були свої. Потрібно тільки з'ясувати, хто саме... Макс і Василь влаштовують засідку, щоб зловити злочинця. Вони навіть беруть із собою рушницю - злодієві доведеться несолодко! Хто ж зрадив довіру Макса? Дізнайтеся прямо зараз у серіалі Будиночок на щастя 12 серія.</span></p> <p>Життя часто підкидає несподівані сюрпризи. Ось і Макс, добра душа, підвіз до райцентру породіллю. Її батьки настільки зраділи народженню онука, що вирішили як слід віддячити свого благодійника.</p> <p><span style="color: black;">Новоспечені дідусь з бабусею подарували Максу корову.</span></p> <p><span style="color: black;">Він виявився у захваті від подарунка, а ось його гламурна дружина Маша - не дуже. Адже тепер корівка стала її проблемою.</span></p> <p><span style="color: black;">Поки Макс розбирається з злодієм, його дружина намагається зрозуміти, що ж їй робити з таким незвичайним подарунком. Адже у селі корів тримають тільки для двох цілей - вони або дають молоко, або йдуть на м'ясо. Останній варіант Маші зовсім не подобається...</span></p> <p><span style="color: black;">Є тільки один вихід із цієї ситуації - вона повинна навчитися доїти!</span></p> <p><span style="color: black;">Дивіться в серіалі Будиночок на щастя 12 серія онлайн, як міська леді намагається впоратися із цим нелегким завданням.</span></p> <p><span style="color: black;">Макс і Маша намагаються освоїтися зі своїм новим сільським життям. Маші часто не вистачає найпростіших життєвих навичок, а на фермі її чоловіка постійно щось трапляється. Але вони не здаються – зрештою, саме цього їм не вистачало у великому місті! Чи ні... Не пропустіть жодного веселого моменту із життя міських жителів у селі - дивіться серіал Будиночок на щастя 12 серія від </span>16.10.2019<span style="color: black;"> на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p><span style="color: black;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням </span><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-11" target="_blank">Будиночок на щастя серія 11</a></p>

Міська леді vs корова: Маша вчиться доїти

Всі серії | Сезон 1

Міська леді vs корова: Маша вчиться доїти

На страусиній фермі завівся крадій! Макс має намір з'ясувати, хто винен. Він підозрює, що це свої...

Головний герой серіалу Будиночок на щастя 12 серія від 16.10.2019 свято вірить у принцип «хочеш втратити друга - позич йому грошей». Тому, коли Василь попросив грошей на японські трактори, Макс категорично йому відмовив.

Йому абсолютно не до цього: на фермі завівся злодій! Хтось тягає дорогі страусині яйця. Так як ні один замок не був зламаний, Макс підозрює, що це були свої. Потрібно тільки з'ясувати, хто саме... Макс і Василь влаштовують засідку, щоб зловити злочинця. Вони навіть беруть із собою рушницю - злодієві доведеться несолодко! Хто ж зрадив довіру Макса? Дізнайтеся прямо зараз у серіалі Будиночок на щастя 12 серія.

Життя часто підкидає несподівані сюрпризи. Ось і Макс, добра душа, підвіз до райцентру породіллю. Її батьки настільки зраділи народженню онука, що вирішили як слід віддячити свого благодійника.

Новоспечені дідусь з бабусею подарували Максу корову.

Він виявився у захваті від подарунка, а ось його гламурна дружина Маша - не дуже. Адже тепер корівка стала її проблемою.

Поки Макс розбирається з злодієм, його дружина намагається зрозуміти, що ж їй робити з таким незвичайним подарунком. Адже у селі корів тримають тільки для двох цілей - вони або дають молоко, або йдуть на м'ясо. Останній варіант Маші зовсім не подобається...

Є тільки один вихід із цієї ситуації - вона повинна навчитися доїти!

Дивіться в серіалі Будиночок на щастя 12 серія онлайн, як міська леді намагається впоратися із цим нелегким завданням.

Макс і Маша намагаються освоїтися зі своїм новим сільським життям. Маші часто не вистачає найпростіших життєвих навичок, а на фермі її чоловіка постійно щось трапляється. Але вони не здаються – зрештою, саме цього їм не вистачало у великому місті! Чи ні... Не пропустіть жодного веселого моменту із життя міських жителів у селі - дивіться серіал Будиночок на щастя 12 серія від 16.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Будиночок на щастя серія 11