Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шахи, алкоголь та рольові ігри
<p><strong>Про веселі гучні сільські бійки в Україні ходять легенди! Ось і в Сеньківці назрів хороший привід помахати кулаками: до села повернувся із заробітків місцевий мачо Петро, а Макс приревнував його до красуні Маші.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 10 серія від 15.10.2019 Петро відразу помітив, що за час його відсутності центр вселенської увагу змістився від його персони до київського фермера Максима. Цього він не міг допустити, тому що був дуже самозакоханим, думав, що перебування за кордоном і машина на єврономерах зробили його найкрутішим у селі та найбагатшим. Хлопець вирішив висміяти Макса, підірвати його авторитет і вигнати його назад до столиці.</p><p>Тому в 10 серії Будиночок на щастя Петро вже від самого ранку покрасувався силою – підняв коня, який перевозив вантаж для ферми Макса. Звичайно, низький і худий Макс не зміг повторити цього подвига.</p><p><strong>Зате герой серіалу Будиночок на щастя 15.10.2019</strong><strong> вирішив перемогти кривдника розумом.</strong></p><p>Виявилося, що Петя місцева знаменитість ще й тому, що колись виграв районне змагання із шахів. Тоді в перший і останній раз газети писали про Сеньківку, тому односельці поважали хлопця. Макс, у якого 2 розряд із шахів, вирішив показати, хто в домі господар.</p><p>За допомогою Василя він заманив на свою ферму Петра і запропонував йому зіграти партію. Тільки замість фігур на дошці стояли стопки із самогоном і віскі. Дивись Будиночок на щастя 10 серію онлайн і дізнайся, як проходив бій і хто став переможцем.</p><p>Цього хлопцям виявилось замало – адже на їхні змагання не дивилися жителі села в ситкомі Будиночок на щастя. У 10 серії Петро й Макс вирішили ще раз зіграти в шахи, але вже ввечері в клубі. Петро змахлював і партія переросла в бійку, у яку вплуталася вся Сеньківка!</p><p><strong>Маша теж не сиділа в 10 серії Будиночок на щастя склавши руки.</strong></p><p>Вона вирішила навчити Любу «бути квіткою», щоб допомогти налагодити сусідам їхнє сімейне життя. Для цього Маша змусила Любу переодягнутися в медсестру й зіграти в рольові ігри з Васею, а пізніше зробила їй укладку та прикрасила «по-міському». Як ці зміни прийняв сам Василь у серіалі Будиночок на щастя? <strong>Дивись онлайн 10 серію від 15.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-9" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 9 серію</strong></a><strong>.</strong></p>

Шахи, алкоголь та рольові ігри

Всі серії | Сезон 1

Шахи, алкоголь та рольові ігри

Про веселі гучні сільські бійки в Україні ходять легенди! Ось і в Сеньківці назрів хороший привід помахати кулаками: до села повернувся із заробітків місцевий мачо Петро, а Макс приревнував його до красуні Маші.

У серіалі Будиночок на щастя 10 серія від 15.10.2019 Петро відразу помітив, що за час його відсутності центр вселенської увагу змістився від його персони до київського фермера Максима. Цього він не міг допустити, тому що був дуже самозакоханим, думав, що перебування за кордоном і машина на єврономерах зробили його найкрутішим у селі та найбагатшим. Хлопець вирішив висміяти Макса, підірвати його авторитет і вигнати його назад до столиці.

Тому в 10 серії Будиночок на щастя Петро вже від самого ранку покрасувався силою – підняв коня, який перевозив вантаж для ферми Макса. Звичайно, низький і худий Макс не зміг повторити цього подвига.

Зате герой серіалу Будиночок на щастя 15.10.2019 вирішив перемогти кривдника розумом.

Виявилося, що Петя місцева знаменитість ще й тому, що колись виграв районне змагання із шахів. Тоді в перший і останній раз газети писали про Сеньківку, тому односельці поважали хлопця. Макс, у якого 2 розряд із шахів, вирішив показати, хто в домі господар.

За допомогою Василя він заманив на свою ферму Петра і запропонував йому зіграти партію. Тільки замість фігур на дошці стояли стопки із самогоном і віскі. Дивись Будиночок на щастя 10 серію онлайн і дізнайся, як проходив бій і хто став переможцем.

Цього хлопцям виявилось замало – адже на їхні змагання не дивилися жителі села в ситкомі Будиночок на щастя. У 10 серії Петро й Макс вирішили ще раз зіграти в шахи, але вже ввечері в клубі. Петро змахлював і партія переросла в бійку, у яку вплуталася вся Сеньківка!

Маша теж не сиділа в 10 серії Будиночок на щастя склавши руки.

Вона вирішила навчити Любу «бути квіткою», щоб допомогти налагодити сусідам їхнє сімейне життя. Для цього Маша змусила Любу переодягнутися в медсестру й зіграти в рольові ігри з Васею, а пізніше зробила їй укладку та прикрасила «по-міському». Як ці зміни прийняв сам Василь у серіалі Будиночок на щастя? Дивись онлайн 10 серію від 15.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 9 серію.