Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: План втечі, або Зі столиці до страусів за 24 години
<p><strong>Головний герой серіалу Будиночок на щастя зривається: робота в банку дістала! Люди дістали! Місто дістало! В один момент він приймає рішення виїхати в село та розводити страусів. Як на це відреагують його батьки-аристократи та любляча блага цивілізації дружина?</strong></p> <p>Більшість людей із провінційних містечок прагнуть переїхати до великого міста. Але головний герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 1 серія від 08.10.2019 знає ціну життя в столиці: постійний стрес і втома, робота 24/7 у ненависному банку, керівник, який вважає себе богом. Дружина Маша захоплена собою та знаходиться, так би мовити, у творчому пошуку. Ні дня не працювала, зате з успіхом навчилася трясти гаманець чоловіка Макса. У 1 серії Будиночка на щастя вона займалася йогою, медитувала, ходила по салонах і, безсумнівно, усюди носилася з йоркширським тер'єром Мулею.</p> <p><strong>Раптом у ситкомі Будиночок на щастя 1 серія до Макса за кредитом прийшов фермер. І не простий, а той, що розводить страусів! У голові героя назрів план...</strong> А що якби й собі зайнятися сільським господарством? Тим паче в селі Сеньківка вже давно пустує будинок, який йому заповіла бабуся. Поки хлопець роздумував, його керівник розлютився за щедрий кредит із вигідними умовами, який необережно дав Макс, і звільнив героя серіалу Будиночок на щастя. Дивись онлайн 1 серію і дізнайся, як родичі Максима відреагували на втрату прибуткової роботи?</p> <p>Подія дала поштовх мріям хлопця й Макс вирішує купити власну страусову ферму! Але спочатку треба знайти 3 мільйони. Вихід тільки один – попросити в багатих батьків. Але мати героя категорично проти. Жінка не вірить, що Макс протримається довго поза містом. У 1 серії Будиночок на щастя вони б’ються об заклад на гроші, що він переможе в страусовому забігу.</p> <p><strong>Чи переможе герой? І як на переїзд до села відреагує його дружина Маша?</strong></p> <p><strong>Дивись онлайн серіал Будиночок на щастя 1 серію від 08.10.2019 на сайті Teleportal.ua!</strong></p>

План втечі, або Зі столиці до страусів за 24 години

Всі серії | Сезон 1

План втечі, або Зі столиці до страусів за 24 години

Головний герой серіалу Будиночок на щастя зривається: робота в банку дістала! Люди дістали! Місто дістало! В один момент він приймає рішення виїхати в село та розводити страусів. Як на це відреагують його батьки-аристократи та любляча блага цивілізації дружина?

Більшість людей із провінційних містечок прагнуть переїхати до великого міста. Але головний герой серіалу Будиночок на щастя 1 серія від 08.10.2019 знає ціну життя в столиці: постійний стрес і втома, робота 24/7 у ненависному банку, керівник, який вважає себе богом. Дружина Маша захоплена собою та знаходиться, так би мовити, у творчому пошуку. Ні дня не працювала, зате з успіхом навчилася трясти гаманець чоловіка Макса. У 1 серії Будиночка на щастя вона займалася йогою, медитувала, ходила по салонах і, безсумнівно, усюди носилася з йоркширським тер'єром Мулею.

Раптом у ситкомі Будиночок на щастя 1 серія до Макса за кредитом прийшов фермер. І не простий, а той, що розводить страусів! У голові героя назрів план... А що якби й собі зайнятися сільським господарством? Тим паче в селі Сеньківка вже давно пустує будинок, який йому заповіла бабуся. Поки хлопець роздумував, його керівник розлютився за щедрий кредит із вигідними умовами, який необережно дав Макс, і звільнив героя серіалу Будиночок на щастя. Дивись онлайн 1 серію і дізнайся, як родичі Максима відреагували на втрату прибуткової роботи?

Подія дала поштовх мріям хлопця й Макс вирішує купити власну страусову ферму! Але спочатку треба знайти 3 мільйони. Вихід тільки один – попросити в багатих батьків. Але мати героя категорично проти. Жінка не вірить, що Макс протримається довго поза містом. У 1 серії Будиночок на щастя вони б’ються об заклад на гроші, що він переможе в страусовому забігу.

Чи переможе герой? І як на переїзд до села відреагує його дружина Маша?

Дивись онлайн серіал Будиночок на щастя 1 серію від 08.10.2019 на сайті Teleportal.ua!