Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Будиночок на щастя

Сезон 2
Вибрати сезон
Сезон 2
Сезон 1

Велике місто – мрія... не для всіх. Банкір Макс вирішує, що його все дістало, і переїжджає в село Сеньківка розводити страусів. Його гламурній дружині Маші і багатій родині ця затія зовсім не до вподоби...

Всі випуски: дивись з початку сезону

Будиночок на щастя

Велике місто – мрія... не для всіх. Банкір Макс вирішує, що його все дістало, і переїжджає в село Сеньківка розводити страусів. Його гламурній дружині Маші і багатій родині ця затія зовсім не до вподоби...


Як могло статися, що корінний киянин Макс – головний герой серіалу «Будиночок на щастя» – раптом вирішив переїхати на ПМП у богом забуте село? Для того щоб розібратися, потрібно познайомитися з Максимом краще. Як і багато українців, у дитинстві хлопець кожну жарку пору року проводив у бабусі з дідусем у селі Сеньківка. Сільський будинок був для нього маленького, як ціла фортеця, Максу подобалося гуляти на свіжому повітрі та вирощувати овочі. Безтурботні спогади дитини сформували в героя серіалу «Будиночок на щастя» (Новий канал) стійке уявлення, що Сеньківка – це оплот спокою та щастя. Тому, коли самозакоханий несправедливий начальник банку в черговий раз докопався до Максима – той, недовго думаючи, кинув йому в обличчя заяву про звільнення.

Тут і почалися смішні нещастя персонажа «Будиночок на щастя», дивитися які від душі смішно. Макс вирішив, що стане фермером! І не простим... а страусячим! Заради свого бізнесу він викупив покинуту ферму в улюбленій Сеньківці.


Рідні в шоці: цей будиночок точно не принесе щастя!

Дружина головного героя Маша, на відміну від другої половинки, дуже любить міське життя. Кожен день вона обходить «коло пошани»: дорогі бутики, манікюр, педикюр, СПА і заняття йогою. При цьому в серіалі «Будиночок на щастя» Нового каналу вона не забуває всюди робити фотографії, знімати відео і всім цим багатством ділитися з підписниками та подругами в соціальних мережах. Маша чекала новини про підвищення чоловіка, а не про звільнення. І категорично проти переїжджати в село, де навіть немає водопроводу!

Багаті батьки Макса теж шоковані рішенням сина. Вони навіть намагаються шантажувати героя серіалу «Будиночок на щастя», щоб повернути його додому.


«Будиночок на щастя» - серіал для всієї родини

Як би не опиралися герої, переїзд у Сеньківку таки стався! Тут Маша та Макс познайомилися з простими і трохи наївними сусідами Любою і Васею. Стежка до їхньої дружби буде дуже непростою: дивись онлайн «Будиночок на щастя» і стань свідком війни за землю, безжальної боротьби за звання кращої господині на селі, сусідського підкупу та дрібних капостей, якими відтепер буде наповнене життя киян.

Усі серії «Будиночка на щастя» наповнені добрим українським гумором і смішними господарськими невдачами: Макс буде вчитися будувати літній душ і тримати в руках справжню рушницю, Маша – доглядати за городом і доїти корів, Люба стане освоювати простори блогерства, про яке ніколи не чула, а Вася – доглядати за страусами.

Життя в «Будиночку на щастя» перевернеться. Чому саме герої зможуть навчити один одного? Дізнайся прямо зараз!


«Будиночок на щастя»: актори та знімальна група

Режисер – Сергій Атрощенко.

Макса, банкіра із сільською душею, зіграв Костянтин Войтенко.

У Машу чудово перевтілилася Галина Безрук.

Сільського господаря Василя оживив Назар Задніпровський.

А його мудру і добру дружину Любу – Віталіна Біблів.


Дивись онлайн «Будиночок на щастя» - усі серії ситкому доступні в хорошій якості на сайті «Телепортал».