Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Реп-баттл для багатодітного тата
<p>Мабуть, один із найстрашніших моментів для батька дорослої дочки - це зустріч із її хлопцем. Віка познайомила сім'ю зі своїм коханим. Жені її обранець категорично не сподобався.</p><p>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 9 серія старша дочка Малишева познайомила сім'ю зі своїм хлопцем Славком. Женя влаштував йому справжній допит і виявився не дуже задоволений результатами. Ситуація ускладнилася ще більше, коли Славік опублікував в своєму блозі... пародію на Женю! Хлопець Віки виставив старшого Малишева несучасним, немодним чоловіком, якому терміново потрібно оновити свій гардероб. Женю дуже обурила поведінка Славіка, тому в серіалі Татусі 1 сезон 9 серія багатодітний батько з допомогою вірного друга Саші йде купувати новий одяг.</p><p>Саня потягнув Женю в клуб, щоб той перейнявся молодіжним стилем. Там-то друзі і зустріли Віку зі Славіком...</p><p><strong>Женя зовсім не розуміє, що його дорогоцінна донька знайшла в цьому недалекому відео-блогерові. Малишев вирішується на відчайдушний крок - він кидає виклик дочкиному кавалеру в реп-баттлі!</strong></p><p>Станьте свідком народження МС Онєгіна у комедії Татусі 1 сезон 9 серія. Чи зміг Євген вразити свою дочку?</p><p>Тим часом, Микиті знову знадобилася допомога Єгора.</p><p>Микита постійно вигадує способи заробити, які абсолютно не подобаються його дружині. Цього разу він вирішив організувати романтичний вечір на даху для пари, яка готова заплатити йому за це. Микита вже все придумав, але він ні в якому разі не може допустити, щоб дружина дізналася про його нову затію. Тому він попросив Єгора відвернути Іру всіма доступними йому способами... Дивіться в серіалі Татусі 9 серія, як Єгор впорався з цим завданням.</p><p><strong>Чи зміг Микита організувати ідеальне побачення для пари, яка збирається одружитися? </strong>Чому у сім'ї Павленків ввчергове розігрався скандал, а Іра просто накинулася на чужу наречену? Дивіться в комедії Татусі 1 сезон 9 серія</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-8" target="_blank">Татусі 1 сезон 8 серія</a></p>

Реп-баттл для багатодітного тата

Всі серії | Сезон 1

Реп-баттл для багатодітного тата

Мабуть, один із найстрашніших моментів для батька дорослої дочки - це зустріч із її хлопцем. Віка познайомила сім'ю зі своїм коханим. Жені її обранець категорично не сподобався.

У комедії Татусі 1 сезон 9 серія старша дочка Малишева познайомила сім'ю зі своїм хлопцем Славком. Женя влаштував йому справжній допит і виявився не дуже задоволений результатами. Ситуація ускладнилася ще більше, коли Славік опублікував в своєму блозі... пародію на Женю! Хлопець Віки виставив старшого Малишева несучасним, немодним чоловіком, якому терміново потрібно оновити свій гардероб. Женю дуже обурила поведінка Славіка, тому в серіалі Татусі 1 сезон 9 серія багатодітний батько з допомогою вірного друга Саші йде купувати новий одяг.

Саня потягнув Женю в клуб, щоб той перейнявся молодіжним стилем. Там-то друзі і зустріли Віку зі Славіком...

Женя зовсім не розуміє, що його дорогоцінна донька знайшла в цьому недалекому відео-блогерові. Малишев вирішується на відчайдушний крок - він кидає виклик дочкиному кавалеру в реп-баттлі!

Станьте свідком народження МС Онєгіна у комедії Татусі 1 сезон 9 серія. Чи зміг Євген вразити свою дочку?

Тим часом, Микиті знову знадобилася допомога Єгора.

Микита постійно вигадує способи заробити, які абсолютно не подобаються його дружині. Цього разу він вирішив організувати романтичний вечір на даху для пари, яка готова заплатити йому за це. Микита вже все придумав, але він ні в якому разі не може допустити, щоб дружина дізналася про його нову затію. Тому він попросив Єгора відвернути Іру всіма доступними йому способами... Дивіться в серіалі Татусі 9 серія, як Єгор впорався з цим завданням.

Чи зміг Микита організувати ідеальне побачення для пари, яка збирається одружитися? Чому у сім'ї Павленків ввчергове розігрався скандал, а Іра просто накинулася на чужу наречену? Дивіться в комедії Татусі 1 сезон 9 серія

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон 8 серія