Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс попався із сигаретами
<p>Дитячі речі коштують непомірних грошей! Щоб зібрати «придане» для сина, Микиті і Ірі довелося постаратися.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 5 серія Микита і Іра вирушили по дитячих магазинах за покупками. Вони хочуть, щоб у їхньої дитини було все найкраще, але вони не можуть собі дозволити навіть хороше ліжечко.</p><p>Іра поскаржилася своїй подрузі Світлані, і та запропонувала ідеальний вихід: син Світлани та Єгора давним-давно виріс зі своїх дитячих речей, так що вони можуть спокійно віддати весь старий одяг. До рятувальної акції приєднався і Женя: у батька трьох дітей теж завалялося дуже багато непотрібного дитячого мотлоху. Друзі принесли Микиті та Ірі так багато подарунків, що тепер у них точно вистачить грошей на ліжечко!</p><p><strong>У Микити виникла «геніальна» ідея: якщо їм не потрібно так багато дитячих речей, то чому б частину з них не продати?</strong> Своїй дружині він, звичайно ж, нічого не сказав ... Що з цього вийшло - дивіться у серіалі Татусі1 сезон 5 серія.</p><p>Єгор виявив пропажу старого плюшевого ведмедя.</p><p>Виявилося, що дружина віддала іграшку Ірі та Микиті разом із іншими старими речами Ігоря. Єгор дуже незвично відреагував на зникнення ведмедика - він відправився додому до друга та вимагав, щоб той повернув іграшку! Що такого особливого у цьому білому ведмежаті? Дивіться серіал Татусі 1 сезон 5 серія онлайн - дізнайтеся, чому дорослому мужику такий дорогий плюшевий ведмідь.</p><p><strong>У житті у багатодітного батька Жені жоден день не проходить спокійно: то діти рознесуть квартиру, то сусід прийде скаржитися...</strong> На цей раз папаша зіткнувся із більш серйозною проблемою: він знайшов вдома сигарети!</p><p>Женя влаштував справжнє розслідування, щоб з'ясувати, хто з його дітей курить. У пошуках доказів він навіть не посоромився увірватися у шкільну роздягальню для дівчаток. Дивіться у комедії Татусі 5 серія, хто з молодших Малишевих попався на гарячому.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-4" target="_blank">Татусі 1 сезон серія 4</a></p>

Макс попався із сигаретами

Всі серії | Сезон 1

Макс попався із сигаретами

Дитячі речі коштують непомірних грошей! Щоб зібрати «придане» для сина, Микиті і Ірі довелося постаратися.

У серіалі Татусі 1 сезон 5 серія Микита і Іра вирушили по дитячих магазинах за покупками. Вони хочуть, щоб у їхньої дитини було все найкраще, але вони не можуть собі дозволити навіть хороше ліжечко.

Іра поскаржилася своїй подрузі Світлані, і та запропонувала ідеальний вихід: син Світлани та Єгора давним-давно виріс зі своїх дитячих речей, так що вони можуть спокійно віддати весь старий одяг. До рятувальної акції приєднався і Женя: у батька трьох дітей теж завалялося дуже багато непотрібного дитячого мотлоху. Друзі принесли Микиті та Ірі так багато подарунків, що тепер у них точно вистачить грошей на ліжечко!

У Микити виникла «геніальна» ідея: якщо їм не потрібно так багато дитячих речей, то чому б частину з них не продати? Своїй дружині він, звичайно ж, нічого не сказав ... Що з цього вийшло - дивіться у серіалі Татусі1 сезон 5 серія.

Єгор виявив пропажу старого плюшевого ведмедя.

Виявилося, що дружина віддала іграшку Ірі та Микиті разом із іншими старими речами Ігоря. Єгор дуже незвично відреагував на зникнення ведмедика - він відправився додому до друга та вимагав, щоб той повернув іграшку! Що такого особливого у цьому білому ведмежаті? Дивіться серіал Татусі 1 сезон 5 серія онлайн - дізнайтеся, чому дорослому мужику такий дорогий плюшевий ведмідь.

У житті у багатодітного батька Жені жоден день не проходить спокійно: то діти рознесуть квартиру, то сусід прийде скаржитися... На цей раз папаша зіткнувся із більш серйозною проблемою: він знайшов вдома сигарети!

Женя влаштував справжнє розслідування, щоб з'ясувати, хто з його дітей курить. У пошуках доказів він навіть не посоромився увірватися у шкільну роздягальню для дівчаток. Дивіться у комедії Татусі 5 серія, хто з молодших Малишевих попався на гарячому.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон серія 4