Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Микита шпигує за начальством
<p>Діти ростуть. Жені довелося переконатися у цьому на прикладі власної родини. Старша дочка Віка вже вимагає грошей і шампанського...</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 3 серія багатодітний тато Євген, як і раніше, намагається впоратися із трьома дітьми поодинці. А це стає все складніше, тому що запити малечі ростуть. Та й яка вони малеча, якщо Вікі вже виповнюється п'ятнадцять? Папа не хоче відпускати свою старшу до клубу, тому ставить їй умову: Віка відзначатиме день народження вдома. Дочка погоджується на умову батька, але у неї теж є вимога - до 22:00 в будинку не повинно бути нікого із членів сім'ї, тільки вона та її друзі. Женя погоджується на свій страх і ризик... <strong>Дивіться історію тата дорослої доньки у комедії Татусі 3 серія.</strong></p><p>Батьки вирішують свої проблеми з дітьми по-різному: наприклад, Єгор подарував синові розумний годинник, через який він може підслуховувати всі його розмови.</p><p>Коли Микита почув про диво-технологію, в його голові визрів «геніальний» план: він може підкинути такий годинник у офіс начальника! Таким чином він перший дізнається, чи не збираються його звільнити. Що дізнався Микита через гаджет - покаже серіал Татусі 3 серія 1 сезон.</p><p><strong>Женя зібрав усіх своїх друзів, щоб відзначити п'ятнадцятиріччя Віки.</strong></p><p>Поки дівчинка святкує вдома із друзями, у дорослих - своя вечірка. Тільки вони чомусь ніяк не можуть зібратися: Микита застряг на роботі, а Єгор не відповідає на телефон. Та й сам Євген постійно відлучається, тому що сусіди почали скаржитися на шум з його квартири. Саша дуже хоче випити, але йому просто ні з ким: його друзі десь пропадають, Світлана нервує через відсутність Єгора, а Іра вагітна. День народження Віки обіцяє бути веселим! <strong>Не пропустіть комедію Татусі 1 сезон 3 серія - без незадоволених сусідів і виклику поліції не обійшлося.</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-2" target="_blank">Татусі 1 сезон серія 2</a></p>

Микита шпигує за начальством

Всі серії | Сезон 1

Микита шпигує за начальством

Діти ростуть. Жені довелося переконатися у цьому на прикладі власної родини. Старша дочка Віка вже вимагає грошей і шампанського...

У серіалі Татусі 1 сезон 3 серія багатодітний тато Євген, як і раніше, намагається впоратися із трьома дітьми поодинці. А це стає все складніше, тому що запити малечі ростуть. Та й яка вони малеча, якщо Вікі вже виповнюється п'ятнадцять? Папа не хоче відпускати свою старшу до клубу, тому ставить їй умову: Віка відзначатиме день народження вдома. Дочка погоджується на умову батька, але у неї теж є вимога - до 22:00 в будинку не повинно бути нікого із членів сім'ї, тільки вона та її друзі. Женя погоджується на свій страх і ризик... Дивіться історію тата дорослої доньки у комедії Татусі 3 серія.

Батьки вирішують свої проблеми з дітьми по-різному: наприклад, Єгор подарував синові розумний годинник, через який він може підслуховувати всі його розмови.

Коли Микита почув про диво-технологію, в його голові визрів «геніальний» план: він може підкинути такий годинник у офіс начальника! Таким чином він перший дізнається, чи не збираються його звільнити. Що дізнався Микита через гаджет - покаже серіал Татусі 3 серія 1 сезон.

Женя зібрав усіх своїх друзів, щоб відзначити п'ятнадцятиріччя Віки.

Поки дівчинка святкує вдома із друзями, у дорослих - своя вечірка. Тільки вони чомусь ніяк не можуть зібратися: Микита застряг на роботі, а Єгор не відповідає на телефон. Та й сам Євген постійно відлучається, тому що сусіди почали скаржитися на шум з його квартири. Саша дуже хоче випити, але йому просто ні з ким: його друзі десь пропадають, Світлана нервує через відсутність Єгора, а Іра вагітна. День народження Віки обіцяє бути веселим! Не пропустіть комедію Татусі 1 сезон 3 серія - без незадоволених сусідів і виклику поліції не обійшлося.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон серія 2