Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Єгор проти тещі: хто поїде на море?
<p>Татусі збираються у відпустку! Клієнтка Світлани допомогла їм купити відмінні гарячі путівки. Не пощастило тільки Микиті Павленко.</p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> серія 15 збираються у довгоочікувану відпустку. Завдяки дружині Єгора вони отримали можливість відпочити все разом.</p><p>Один тільки Микита залишився за бортом - замість відпочинку на нього чекають тільки робота, борги та вагітна дружина. Павленко вже два роки не був у відпустці, та й Іринка дуже хоче на море.</p><p><strong>У банку тріумфують - грізний Герман Геннадійович їде на тиждень.</strong></p><p>Микита попросив, щоб йому на цей час дали відпустку. Начальник погодився, але з однією умовою: Павленко повинен впоратися із потрійним навантаженням. Зраділий Микита відразу поспішив повідомити дружині радісну новину. Іра, не втрачаючи часу, почала збирати речі. Виявилося, що Микита поспішив... Чи вийшло у сім'ї Павленків виїхати на море хоча б в цьому році? Дивіться у серіалі Татусі 1 сезон 15 серія.</p><p><strong>Єгор теж посилено готується до відпустки - він затримує дихання на час.</strong></p><p>Є тільки одна річ, яка затьмарює Єгору думку про майбутній відпочинок: разом із ними їде мама Світлани. Він готовий піти на будь-які хитрощі, щоб тільки відрадити тещу від спільної поїздки. Щоб налякати «дорогу маму», Єгор навіть показав їй відео з минулого літа... Чи вийшло у нього позбутися небажаної компанії тещі? Єгору довелося нелегко - дивіться в комедії Татусі 1 сезон 15 серія.</p><p><strong>Діти Жені змагаються за путівку, адже багатодітний тато може взяти з собою тільки двох.</strong> Тому, хто залишився, доведеться провести тиждень разом із суворою бабусею. Такого покарання не хоче ніхто! Дивіться у серіалі Татусі 1 сезон 15 серія, на що готові діти заради поїздки.</p><p>Чи зміг Микита впоратися із завданням Германа Геннадійовича та відвезти дружину на море? Навіщо Женя переодягнувся у костюм Діда Мороза? Який нелегкий вибір довелося зробити холостяку Саші? Дивіться нові пригоди друзів в серіалі Папанькі 1 сезон 15 серія!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-14" target="_blank">Татусі 1 сезон 14 серія</a></p>

Єгор проти тещі: хто поїде на море?

Всі серії | Сезон 1

Єгор проти тещі: хто поїде на море?

Татусі збираються у відпустку! Клієнтка Світлани допомогла їм купити відмінні гарячі путівки. Не пощастило тільки Микиті Павленко.

Герої серіалу Татусі 1 сезон серія 15 збираються у довгоочікувану відпустку. Завдяки дружині Єгора вони отримали можливість відпочити все разом.

Один тільки Микита залишився за бортом - замість відпочинку на нього чекають тільки робота, борги та вагітна дружина. Павленко вже два роки не був у відпустці, та й Іринка дуже хоче на море.

У банку тріумфують - грізний Герман Геннадійович їде на тиждень.

Микита попросив, щоб йому на цей час дали відпустку. Начальник погодився, але з однією умовою: Павленко повинен впоратися із потрійним навантаженням. Зраділий Микита відразу поспішив повідомити дружині радісну новину. Іра, не втрачаючи часу, почала збирати речі. Виявилося, що Микита поспішив... Чи вийшло у сім'ї Павленків виїхати на море хоча б в цьому році? Дивіться у серіалі Татусі 1 сезон 15 серія.

Єгор теж посилено готується до відпустки - він затримує дихання на час.

Є тільки одна річ, яка затьмарює Єгору думку про майбутній відпочинок: разом із ними їде мама Світлани. Він готовий піти на будь-які хитрощі, щоб тільки відрадити тещу від спільної поїздки. Щоб налякати «дорогу маму», Єгор навіть показав їй відео з минулого літа... Чи вийшло у нього позбутися небажаної компанії тещі? Єгору довелося нелегко - дивіться в комедії Татусі 1 сезон 15 серія.

Діти Жені змагаються за путівку, адже багатодітний тато може взяти з собою тільки двох. Тому, хто залишився, доведеться провести тиждень разом із суворою бабусею. Такого покарання не хоче ніхто! Дивіться у серіалі Татусі 1 сезон 15 серія, на що готові діти заради поїздки.

Чи зміг Микита впоратися із завданням Германа Геннадійовича та відвезти дружину на море? Навіщо Женя переодягнувся у костюм Діда Мороза? Який нелегкий вибір довелося зробити холостяку Саші? Дивіться нові пригоди друзів в серіалі Папанькі 1 сезон 15 серія!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон 14 серія