Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто із татусів отримає звання найкращого рибалки?
<p>Який чоловік не любить хорошу рибалку? Татусі вирішили помірятися своїми досягненнями.</p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 14 серія розповідали один одному випадки з риболовлі - один неймовірніше іншого. Хтось ходив на сома, хтось на коропа, а хтось навіть виловив величезну барракуду! Хвалитися може кожен, а ось довести справою...</p><p>Єгор посперечався, що може зловити більше риби, ніж будь-який з його друзів. З цієї нагоди герої комедії Татусі 1 сезон вирішили поїхати на рибалку разом і з'ясувати на практиці, хто з них найкращий рибалка.</p><p><strong>На кону стоїть гордість того, хто програє - він буде мити машину переможця.</strong></p><p>Татусі зібралися поїхати на риболовлю самі, як нормальні мужики, але в останній момент щось пішло не так. Микита, звичайно ж, взяв з собою вагітну дружину Іринку, а Женя - своїх трьох дітей. Вони поїдуть із татом хоч на край Землі, аби не залишатися наодинці із суворою бабусею. Єгор узяв з собою вірного друга і помічника - свого сина Ігоря.</p><p>Герої Татусі 1 сезон 14 серія занадто довго збиралися, тому по приїзду виявили, що їх місце вже зайнято. Однак у Єгора завжди припасена парочка козирів в рукаві - він отримує бажане за всяку ціну. Дивіться в серіалі Татусі 1 сезон 14 серія, як хитрий чоловік виганяв конкурентів з найкращого місця для риболовлі.</p><p>Кожен з героїв Татусі 1 сезон рибалить по-своєму: Єгор запасся всіма можливими сучасними пристроями, а ось Женя вважає за краще діяти по-старому. Що спрацювало краще, гаджети Єгора або знання багатодітного тата Євгена? Дізнайтеся в комедії Татусі 1 сезон 14 серія.</p><p>Поки татусі ловлять рибу, інші теж не втрачають час даремно.</p><p>Діти купаються і придумують ігри, Віка страждає від жартів хлопчаків, а маленька Яночка не дає спокою нікому. Молодша з Малишева раптом виявилася одна посеред річки!</p><p><strong>Хто ж став переможцем в суперечці? Чому у Єгора не клює через... шпроти? Дивіться в серіалі Татусі 1 сезон 14 серія</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-13" target="_blank">Папанькі 1 сезон серія 13</a></p>

Хто із татусів отримає звання найкращого рибалки?

Всі серії | Сезон 1

Хто із татусів отримає звання найкращого рибалки?

Який чоловік не любить хорошу рибалку? Татусі вирішили помірятися своїми досягненнями.

Герої серіалу Татусі 1 сезон 14 серія розповідали один одному випадки з риболовлі - один неймовірніше іншого. Хтось ходив на сома, хтось на коропа, а хтось навіть виловив величезну барракуду! Хвалитися може кожен, а ось довести справою...

Єгор посперечався, що може зловити більше риби, ніж будь-який з його друзів. З цієї нагоди герої комедії Татусі 1 сезон вирішили поїхати на рибалку разом і з'ясувати на практиці, хто з них найкращий рибалка.

На кону стоїть гордість того, хто програє - він буде мити машину переможця.

Татусі зібралися поїхати на риболовлю самі, як нормальні мужики, але в останній момент щось пішло не так. Микита, звичайно ж, взяв з собою вагітну дружину Іринку, а Женя - своїх трьох дітей. Вони поїдуть із татом хоч на край Землі, аби не залишатися наодинці із суворою бабусею. Єгор узяв з собою вірного друга і помічника - свого сина Ігоря.

Герої Татусі 1 сезон 14 серія занадто довго збиралися, тому по приїзду виявили, що їх місце вже зайнято. Однак у Єгора завжди припасена парочка козирів в рукаві - він отримує бажане за всяку ціну. Дивіться в серіалі Татусі 1 сезон 14 серія, як хитрий чоловік виганяв конкурентів з найкращого місця для риболовлі.

Кожен з героїв Татусі 1 сезон рибалить по-своєму: Єгор запасся всіма можливими сучасними пристроями, а ось Женя вважає за краще діяти по-старому. Що спрацювало краще, гаджети Єгора або знання багатодітного тата Євгена? Дізнайтеся в комедії Татусі 1 сезон 14 серія.

Поки татусі ловлять рибу, інші теж не втрачають час даремно.

Діти купаються і придумують ігри, Віка страждає від жартів хлопчаків, а маленька Яночка не дає спокою нікому. Молодша з Малишева раптом виявилася одна посеред річки!

Хто ж став переможцем в суперечці? Чому у Єгора не клює через... шпроти? Дивіться в серіалі Татусі 1 сезон 14 серія

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Папанькі 1 сезон серія 13