Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Донька Євгена захотіла стати хлопчиком
<p>У салону Світлани з'явилися конкуренти. Єгор не потерпить, щоб хтось погрожував кар'єрі його дорогої дружини!</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> серія 11 Світлана дізналася про те, що поруч із її салоном краси відкривається ще один, а це - пряма конкуренція. У Єгора тут же виникло безліч ідей щодо того, як розчистити шлях для бізнесу дружини. Однак Світлана відкинула всі запропоновані чоловіком варіанти - вона за чесну конкуренцію.</p><p>Але Єгор не збирається зупинятися перед труднощами! Щоб допомогти своїй коханій, він влаштовується на роботу в новий салон... Яким чином люблячий чоловік впорався з конкурентами своєї дружини, дивіться у серіалі Татусі 11 серія.</p><p><strong>У багатодітного тата Жені в серіалі Татусі 11 серія 1 сезон виникла несподівана проблема: його молодша дочка Яна оголосила, що їй набридло бути дівчинкою.</strong> Тепер вона хоче бути хлопчиком ... Яна почала вести себе по-хлопчачому - взяла у брата іграшковий пістолет, одягла штани і кепку та почала грати в войнушки.</p><p>Женя щосили намагається переконати дочку в тому, що бути дівчинкою – це прекрасно. Він навіть звернувся за допомогою до Іри Павленко, адже за освітою вона психолог.</p><p>Іра так надихнулася цією нагодою, що тут же вирішила відкрити свою приватну практику. Микита спробував напоумити дружину: у неї, звичайно ж, є диплом, але насправді вона ніякий не психолог! Однак Іринку не зупинити - вона вже знайшла першу клієнтку... Чи вийде у недосвідченої Павленко надати кваліфіковану психологічну допомогу? Дивіться у комедії Татусі 11 серія.</p><p>Тим часом, Женя розповів своїй мамі про проблему із самовизначенням Яни. Він очікував отримати яку-небудь корисну пораду, але замість цього дізнався шокуючі подробиці про самого себе... Які таємниці приховує сім'я Малишева? Дізнайтеся у серіалі Татусі 1 сезон 11 серія.</p><p>Чому дівчинкою бути добре? Наскільки важко працювати приватним психологом? Забавні татусі зіткнулися з новими проблемами!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-10" target="_blank">Татусі 1 сезон серія 10</a></p>

Донька Євгена захотіла стати хлопчиком

Всі серії | Сезон 1

Донька Євгена захотіла стати хлопчиком

У салону Світлани з'явилися конкуренти. Єгор не потерпить, щоб хтось погрожував кар'єрі його дорогої дружини!

У серіалі Татусі 1 сезон серія 11 Світлана дізналася про те, що поруч із її салоном краси відкривається ще один, а це - пряма конкуренція. У Єгора тут же виникло безліч ідей щодо того, як розчистити шлях для бізнесу дружини. Однак Світлана відкинула всі запропоновані чоловіком варіанти - вона за чесну конкуренцію.

Але Єгор не збирається зупинятися перед труднощами! Щоб допомогти своїй коханій, він влаштовується на роботу в новий салон... Яким чином люблячий чоловік впорався з конкурентами своєї дружини, дивіться у серіалі Татусі 11 серія.

У багатодітного тата Жені в серіалі Татусі 11 серія 1 сезон виникла несподівана проблема: його молодша дочка Яна оголосила, що їй набридло бути дівчинкою. Тепер вона хоче бути хлопчиком ... Яна почала вести себе по-хлопчачому - взяла у брата іграшковий пістолет, одягла штани і кепку та почала грати в войнушки.

Женя щосили намагається переконати дочку в тому, що бути дівчинкою – це прекрасно. Він навіть звернувся за допомогою до Іри Павленко, адже за освітою вона психолог.

Іра так надихнулася цією нагодою, що тут же вирішила відкрити свою приватну практику. Микита спробував напоумити дружину: у неї, звичайно ж, є диплом, але насправді вона ніякий не психолог! Однак Іринку не зупинити - вона вже знайшла першу клієнтку... Чи вийде у недосвідченої Павленко надати кваліфіковану психологічну допомогу? Дивіться у комедії Татусі 11 серія.

Тим часом, Женя розповів своїй мамі про проблему із самовизначенням Яни. Він очікував отримати яку-небудь корисну пораду, але замість цього дізнався шокуючі подробиці про самого себе... Які таємниці приховує сім'я Малишева? Дізнайтеся у серіалі Татусі 1 сезон 11 серія.

Чому дівчинкою бути добре? Наскільки важко працювати приватним психологом? Забавні татусі зіткнулися з новими проблемами!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон серія 10