Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Микита і скриня мерця
<p>Місцевий деспот і за сумісництвом кербуд Олег Петрович влаштував у дворі суботник. Всі, хто не здав гроші, повинні відпрацювати. Серед «щасливчиків», звичайно ж, і наші тата.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 10 серія Микиті пощастило менше всіх: він, як завжди, не здав гроші. Олег Петрович вирішив зглянутися і дати йому завдання - купити саджанці берези. Микита, який постійно шукає способи заробити, тут же придумав схему: він віддасть гроші за саджанці дружині, а сам викопає дерева у лісі абсолютно безкоштовно!</p><p><strong>Але комедія Татусі 10 серія підготувала Микиті черговий сюрприз.</strong></p><p><strong>У лісі не виявилося жодної берези, зате знайшовся таємничий мужик з лопатою, який закопував щось велике.</strong> Микита вирішив розкопати чужу схованку в надії на те, що незнайомець приховав там що-небудь цінне. Але що там виявилося насправді? Дивіться в серіалі Татусі 10 серія 1 сезон.</p><p><strong>У Жені все пішло шкереберть: його молодша дочка Яна зіпсувала м'ясо для шашлику, а ще - загубила мамине кільце...</strong></p><p>Горе-татусь попросив у Єгора металошукач, щоб знайти прикрасу дружини, але його випередив Олег Петрович. Він знайшов кільце, але категорично відмовився віддавати свій чесно знайдений «скарб». Женя вже готовий був полізти до нахабного кербуду з кулаками, але Єгор запропонував йому інший план... Дивіться у комедії Татусі 1 сезон серія 10, як друзі повертали кільце Ані.</p><p>А ось холостяку Сані на цьому суботнику пощастило - він зустрів дуже симпатичну дівчину Інну. Він тут же почав фліртувати з красунею, тим більше, що вона підвернула ногу, а він показав себе справжнім джентльменом... Одна біда - Саші дуже заважають діти, які постійно лізуть зі своїми коментарями.</p><p>Саня відправив Макса і Ігоря збирати сміття, пообіцявши заплатити їм за кожен мішок.</p><p>У їхньому рідному дворі занадто чисто, тому у хлопців народився справжній бізнес-план: вони пішли на пошуки сміття у сусідній. А ще вони зустріли бомжа, який виявився непоганим партнером в їх «брудній» справі.</p><p><strong>Чи вийшло у Саші отримати телефон Інни після того, як він відіслав дітей подалі? Чи отримали хлопчики гроші за виконану роботу? І, найголовніше, чи повернув Женя кільце?</strong></p><p>Дивіться комедію Татусі 1 сезон 10 серія - з веселими папашами та їх сімейками не занудьгуєш! </p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1/vypusk-9" target="_blank">Татусі 1 сезон 9 серія</a></p>

Микита і скриня мерця

Всі серії | Сезон 1

Микита і скриня мерця

Місцевий деспот і за сумісництвом кербуд Олег Петрович влаштував у дворі суботник. Всі, хто не здав гроші, повинні відпрацювати. Серед «щасливчиків», звичайно ж, і наші тата.

У серіалі Татусі 1 сезон 10 серія Микиті пощастило менше всіх: він, як завжди, не здав гроші. Олег Петрович вирішив зглянутися і дати йому завдання - купити саджанці берези. Микита, який постійно шукає способи заробити, тут же придумав схему: він віддасть гроші за саджанці дружині, а сам викопає дерева у лісі абсолютно безкоштовно!

Але комедія Татусі 10 серія підготувала Микиті черговий сюрприз.

У лісі не виявилося жодної берези, зате знайшовся таємничий мужик з лопатою, який закопував щось велике. Микита вирішив розкопати чужу схованку в надії на те, що незнайомець приховав там що-небудь цінне. Але що там виявилося насправді? Дивіться в серіалі Татусі 10 серія 1 сезон.

У Жені все пішло шкереберть: його молодша дочка Яна зіпсувала м'ясо для шашлику, а ще - загубила мамине кільце...

Горе-татусь попросив у Єгора металошукач, щоб знайти прикрасу дружини, але його випередив Олег Петрович. Він знайшов кільце, але категорично відмовився віддавати свій чесно знайдений «скарб». Женя вже готовий був полізти до нахабного кербуду з кулаками, але Єгор запропонував йому інший план... Дивіться у комедії Татусі 1 сезон серія 10, як друзі повертали кільце Ані.

А ось холостяку Сані на цьому суботнику пощастило - він зустрів дуже симпатичну дівчину Інну. Він тут же почав фліртувати з красунею, тим більше, що вона підвернула ногу, а він показав себе справжнім джентльменом... Одна біда - Саші дуже заважають діти, які постійно лізуть зі своїми коментарями.

Саня відправив Макса і Ігоря збирати сміття, пообіцявши заплатити їм за кожен мішок.

У їхньому рідному дворі занадто чисто, тому у хлопців народився справжній бізнес-план: вони пішли на пошуки сміття у сусідній. А ще вони зустріли бомжа, який виявився непоганим партнером в їх «брудній» справі.

Чи вийшло у Саші отримати телефон Інни після того, як він відіслав дітей подалі? Чи отримали хлопчики гроші за виконану роботу? І, найголовніше, чи повернув Женя кільце?

Дивіться комедію Татусі 1 сезон 10 серія - з веселими папашами та їх сімейками не занудьгуєш! 

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Татусі 1 сезон 9 серія