Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Микита готується стати директором
<p>Микита чекає поповнення в родині і підвищення. Поки що у нього не складається ні з одним, ні з іншим.</p><p>Серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/papanki/sezon-1" target="_blank">Татусі 1 сезон</a> 1 серія почався весело і завзято: один з головних героїв Микита мчить до своєї другої половинки Іри, яка скоро повинна народити. Микита готується стати батьком, і це - найвідповідальніша робота в його житті.</p><p>На Микиту в серіалі Татусі 1 серія навалилося все і одразу. Він ось-ось повинен стати начальником відділення банку, чого з нетерпінням чекає і він, і Іра. Адже тоді молода сім'я нарешті зможе розрахуватися з боргами! До Микити в очікуванні підвищення вже почали підлизуватися все його співробітники. Але в останній момент щось пішло не так - на цю посаду раптово призначають іншу людину... <strong>Які наслідки чекають Микиту, який збирається розповісти своїй вагітній дружині погані новини?</strong> Дивіться в комедії Татусі 1 серія 1 сезон.</p><p><strong>У інших татусів серіалу Татусі 1 сезон життя теж б'є ключем.</strong></p><p>Дружині Єгора подзвонили зі школи: їх син підлив зеленку у відро прибиральниці. Тепер, звичайно ж, батько повинен провести виховну бесіду з маленьким бешкетником. Та тільки Єгор - зовсім не з таких татусів. Він не тільки оцінив витівку хлопчика, але і дозволив йому прогуляти школу: замість цього Єгор узяв дитину з собою на будівництво. Ось тут-то у тата і сина і почалися справжні пригоди... Без поліції не обійшлося! Слідкуйте за розвитком подій у серіалі Татусі 1 сезон серія 1.</p><p>Женя ледве-ледве справляється з обов'язками по будинку: його дружина поїхала два тижні тому, залишивши його одного із трьома дітьми. Тепер нещасний татко намагається вибудувати складний план дій, щоб скрізь встигнути.</p><p><strong>А в театрі, де працює Женя, чекають гостей із міністерства. Якщо його вистава провалиться - він залишиться без роботи!</strong></p><p>Як на зло, у день прем'єри захворів виконавець головної ролі ...</p><p>У героїв серіалу Татусі 1 сезон далеко не завжди виходить бути ідеальними батьками. Микита нервує перед пологами дружини, Єгор через сина потрапляє в неприємності, а у Жені молодша дочка взагалі зникла з дитячого садка. Як вони справляються з цією надскладною роботою – бути батьком? Дивіться у серіалі Татусі 1 сезон 1 серія.</p>

Микита готується стати директором

Всі серії | Сезон 1

Микита готується стати директором

Микита чекає поповнення в родині і підвищення. Поки що у нього не складається ні з одним, ні з іншим.

Серіал Татусі 1 сезон 1 серія почався весело і завзято: один з головних героїв Микита мчить до своєї другої половинки Іри, яка скоро повинна народити. Микита готується стати батьком, і це - найвідповідальніша робота в його житті.

На Микиту в серіалі Татусі 1 серія навалилося все і одразу. Він ось-ось повинен стати начальником відділення банку, чого з нетерпінням чекає і він, і Іра. Адже тоді молода сім'я нарешті зможе розрахуватися з боргами! До Микити в очікуванні підвищення вже почали підлизуватися все його співробітники. Але в останній момент щось пішло не так - на цю посаду раптово призначають іншу людину... Які наслідки чекають Микиту, який збирається розповісти своїй вагітній дружині погані новини? Дивіться в комедії Татусі 1 серія 1 сезон.

У інших татусів серіалу Татусі 1 сезон життя теж б'є ключем.

Дружині Єгора подзвонили зі школи: їх син підлив зеленку у відро прибиральниці. Тепер, звичайно ж, батько повинен провести виховну бесіду з маленьким бешкетником. Та тільки Єгор - зовсім не з таких татусів. Він не тільки оцінив витівку хлопчика, але і дозволив йому прогуляти школу: замість цього Єгор узяв дитину з собою на будівництво. Ось тут-то у тата і сина і почалися справжні пригоди... Без поліції не обійшлося! Слідкуйте за розвитком подій у серіалі Татусі 1 сезон серія 1.

Женя ледве-ледве справляється з обов'язками по будинку: його дружина поїхала два тижні тому, залишивши його одного із трьома дітьми. Тепер нещасний татко намагається вибудувати складний план дій, щоб скрізь встигнути.

А в театрі, де працює Женя, чекають гостей із міністерства. Якщо його вистава провалиться - він залишиться без роботи!

Як на зло, у день прем'єри захворів виконавець головної ролі ...

У героїв серіалу Татусі 1 сезон далеко не завжди виходить бути ідеальними батьками. Микита нервує перед пологами дружини, Єгор через сина потрапляє в неприємності, а у Жені молодша дочка взагалі зникла з дитячого садка. Як вони справляються з цією надскладною роботою – бути батьком? Дивіться у серіалі Татусі 1 сезон 1 серія.